Soutěž březen 2018

Soutěž na únor a březen 2018
Hrajte s námi o 3 dárkové sady vína!

Otázka: Kdy se letos koná Festival otevřených sklepů Jaro na Znojemsku?

Nápovědu najdete v tomto článku na www.vinotrh.cz.
 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Soutěž má tři výherce, kterými se stávají soutěžící, jejichž odpověď bude doručena jako 300., 500. a 1000. v pořadí správných odpovědí.
Nebude-li v soutěži registrováno více než 1.000 správných odpovědí, stávají se výherci soutěžící, kteří poslal 100., 300. a 500. správnou odpověď.

Cenou pro výherce je 3x dárková sada, která obsahuje vždy:  tři vína ze Znojemska, mapu Znojemské vinařské podoblasti, tištěného turistického průvodce Znojemsko.Info a originální vinnou nálevku Vinotrh.
Ceny do soutěže věnují společnosti Vinotrh s.r.o. a Agentura Bravisssimo.

Soutěž trvá od 23. 2. 2018 do 31. 3. 2018.

Výherce bude vyrozuměn e-mailem a jeho jméno bude zveřejněna na stránkách www.vinotrh.cz. Výhra bude výhercům doručena do 30 dnů od zveřejnění výsledků soutěže. K doručení výhry je třeba uvézt správný a používaný e-mail. Pokud vítěz nebude na e-mail o výhře reagovat během tří pracovních dnů, bude následně osloven soutěžící, který poslal první další správnou odpověď.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou a ani alternativně plnit v penězích. Dále účastí v soutěži projevuje každý účastník souhlas se zařazením do databáze společnosti Vinotrh s.r.o. a jejich následným zpracováním a využíváním pro marketingová, obchodní sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. a to na dobu do odvolání souhlasu, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Bere na vědomí, že má práva dle § 11,21 zák č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese společnosti odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd.
 


x