Vše o nákupu

Vše o nákupu

Kdo jsme a v čem jsme jiní?

Vinotrh.cz je e-shop s výhradně znojemskými víny. Naše kancelář a skladové prostory jsou v Dobšicích u Znojma, kde si také můžete osobně vyzvednout svou objednávku. Kamennou prodejnu zatím nemáme. Naší největší předností je každodenní kontakt se všemi vinaři v naší lokalitě. Posíláme k vám víno přímo ze srdce Znojemské vinařské podoblasti. Žádné další mezisklady. Nejčerstvější informace. Denně aktualizovaná nabídka. Vstřícný a přátelský přístup. Sledujte nás a budete o znojemských vínech vědět vše, co každý znalec a milovník vín potřebuje!
 

Způsob dopravy:

Aktuálně nabízíme doručení vína těmito třemi způsoby:
  1. Messenger – nejrychlejší a nejbezpečnější doprava vína. Doporučujeme, pokud potřebujete zásilku v určitém termínu. Pokud máme víno skladem, odesíláme zásilku touto službou do dvou pracovních dnů po obdržení objednávky. Nejpozdější termín dodání do týdne od objednání. Pokud by mělo nastat s dodávkou delší prodlení, budeme vás kontaktovat. Řidič služby Messenger vás bude kontaktovat minimálně hodinu před termínem doručení, aby s vámi odsouhlasit místo a čas předání.
  2. Uloženka – dodání do vybraných výdejních míst Uloženky v rámci celé ČR. Všechna místa Uloženky nemůžeme bohužel využít vzhledem k tomu, že naše zásilky jsou křehké a vážnou se k nim mimořádné přepravní podmínky. Na Uloženku podáváme zásilky ve středu a v pátek. Pokud volíte tento způsob dopravy, berte prosím v potaz, že zboží k vám půjde déle, v průměru týden. Uloženka vás obešle automatických sdělením o převzetí vaší zásilky do přepravy a termínu vyzvednutí ve vámi zvoleném místě.
  3. Osobní odběr – momentálně je možný v našem sídle na Brněnské 523 (Vinařský dvůr LAHOFER) v Dobšicích u Znojma, po – pá, 8.00 – 15.00 a ve Vinném sklípku U žíznivého mnicha na ulici Pekařská 265/70 v Brně, po-pá 11.00 - 21.00. K Žíznivému mnichovi do Brna zvážíme zásilky jednou za týden, a to v pátek. Je potřeba počítat s delší dodací lhůtou ve vztahu ke dni vaší objednávky.
 

Cena dopravy a možnosti platby

Messenger
Uloženka
 
Osobní odběr
Služba je ZDARMA, platba na obou odběrních místech je však možná pouze v hotovosti nebo předem při on-line objednávce platební kartou nebo bankovním převodem.


Máme kamennou prodejnu?

Bohužel zatím ne! Osobně si však on-line objednaná vína můžete vyzvednout v sídle Vinotrh.cz na Brněnské ulici 528 v Dobšicích u Znojma nebo ve Vinném sklípku U žíznivého mnicha v Brně (více v bodě způsob dopravy / osobní odběr).
 
 

Jak fungují bonusové body – Okurky?

Vaše nákupy na Vinotrh.cz odměňujeme věrnostními bonusovými body, kterým říkáme po znojemsku Okurky. U každého vína v naší nabídce vidíte jeho ohodnocení v Okurkách hned vedle ceny v detailu vína. Okurky se vám sčítají za všechny nákupy v Zavařovačce, do které můžete nahlédnout, pouze jste-li registrovaní / přihlášení (odkaz v černé liště vpravo nahoře). Ve své Zavařovačce můžete zkontrolovat počet nasbíraných Okurek i aktuální přehled dárků, které si za Okurky můžete vybrat.
 
 

Ochrana osobních údajů

Ochrana Vašich osobních dat je zajištěna. Vaše osobní data nebudou zneužita nebo předána třetímu subjektu, dle povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutím osobních údajů souhlasíte se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů správcem Vinotrh s.r.o. se sídlem Brněnská 523, 671 82 Dobšice, Česká republika, (příp. jeho zaměstnanci, zpracovatelem) v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.Tento souhlas je udělen pro všechny údaje, které poskytujete, a to až do odvolání písemnou formou. Zároveň jste si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Zpracovatel se zavazuje využít osobní údaje výhradně k marketingovým účelům. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
 

KONTAKT:

Potřebujete poradit s koupí vína? Máte individuální přání? Potřebujete vyměnit, reklamovat nebo vrátit zboží?
Všechny mimořádné situace řešíme osobním přístupem.
Petra Pokorná, 24/7, +420 727 876 093, petra.pokorna@vinotrh.cz
 
Máte dotaz na stav vaší objednávky, expedici? Potřebujete změnit objednávku nebo opravit fakturu?
Všechny mimořádné situace řešíme osobním přístupem.
Michaela Muchová, po – pá 8:00 – 14:00, +420 725 557 491, objednavky@vinotrh.cz
 


O provoz Vinotrh.cz se starají tyto tři dámy a několik méně zajímavých chlápků v ekonomickém pozadí:

x