DomůO víně Magazín Festival otevřených sklepů – Svatý Martin na Znojemsku

Festival otevřených sklepů – Svatý Martin na Znojemsku

Festival otevřených sklepů – Svatý Martin na Znojemsku

Jen 4 dny po Svatém Martinovi otevře své sklepy vinaři ve čtyřech obcích na Znojemsku, aby Vás přivítali na Festivalu otevřených sklepů. Šestnáctý festival šestého ročníku představí známé i zatím neobjevené vinaře z věhlasných vinařských obcí - Šatova, Nového Šaldorfu, Dobšic a Chvalovic.

Znojemsko proslulo svým pepřnatým veltlínským zeleným, šťavnatými ryzlinky i voňavými sauvignony. Pro milovníky těchto vín se festivalem otevírá možnost ochutnat mladá vína ze sklizně roku 2014 i starších. Přijďte srovnat poslední ročníky sami, seznámíte se i s VOC víny tohoto vinařského regionu a nebude chybět ani bohatý gurmánský a kulturní program. Vše jako vždy přímo ve sklepech z rukou vinařů.

V ceně vstupenky (890 Kč) získáte degustaci všech vzorků, vstup do festivalových sklepů, tištěného průvodce s profily zapojených vinařství, degustační skleničku, stylovou tašku, možnost využití festivalové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma.

Svatomartinský festival začíná oficiálně v sobotu 15. listopadu, sklepy se otevřou od 10.00 do 21.00 s následným večerním programem. V neděli 16. listopadu pak pokračuje od 10.00 do 15.00, po oba dva dny s možností nákupu vín. Kyvadlová doprava zdarma mezi obcemi bude zajištěna po celou dobu festivalu.

Vstupenky v e-shopu Nadace Partnerství (eshop.nadacepartnerstvi.cz) nebo v síti Ticketstream, objednávky pro skupiny telefonicky na čísle 515 903 144.




x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.