Klub přátel - nakupuj víno, sbírej Okurky, vybírej dárky!

Klub přátel - nakupuj víno, sbírej Okurky, vybírej dárky!

V našem bonusovém programu můžete sbírat proslavené znojemské okurky i vy!

Stačí se zaregistrovat, nakupovat on-line víno a sledovat, jak se plní vaše Zavařovačka.

Odesláním správně vyplněného registračního formuláře Vám přijde na Vámi uvedený email vygenerované heslo a uživatelské jméno.
Každá prodejní položka našeho e-shopu je ohodnocena konkrétním počtem bonusových bodů, kterým říkáme Okurky. Při každém nákupu je Váš účet, kterému říkáme Zavařovačka, okamžitě připsán příslušný počet Okurek. Okurky lze získat i ze speciálních akcí Vintrhu, např. za vyplnění dotazníku, účast v soutěži, registraci přítele, při mimořádných příležitostech, atp. Množství Okurek je stanoveno u každé aktivity zvlášť.

Okurky můžete vyměňovat za vámi vybrané dárky z naší nabídky.

Po přihlášení do své on-line Zavařovačky získáte informace o počtu Okurek ve své Zavařovačce a při dostatečném počtu Okurek si můžete dárek, který jste si vybrali, ihned objednat. V sekci Zavařovačka můžete sledovat stav své objednávky, včetně přesných údajů o pohybu množství Okurek a termínu odeslání Vámi objednaných dárků.

Pokud přikládáte dárek ke své další objednávce vína, bude zaslán obratem. Pokud objednáváte dárek samostatně, bude Vám doručen nejpozději do 14-ti dnů od zaslání objednávky. V případě dotazů či nečekaných problémů nás kontaktuje na tel.č.:  +420 727 966 601 nebo pište na email objednavky@vinotrh.cz


 
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.