Sauvignon KRAVÁK s dárkem

Sauvignon KRAVÁK s dárkem

Kód kolekce: VIN.0039 Sauvignony z Kraví hory v Novém Šaldorfě u Znojma byly vždy výjimečné díky jedinečnému terroir vhodnému pro tuto odrůdu. „Šaldorfská Kraví hora je první Grand Cru v Česku,“ konstatoval s úsměvem vinař Marek Špalek, když v září roku 2011 oznamovali s ostatními šaldorfskými vinaři zrod unikátní značky KRAVÁK. Vinaři společně deklarovali tzv. Tokajskou úmluvou přísné podmínky pro zařazení svých Sauvignonů pod značku KRAVÁK. Jak sami říkají, KRAVÁK je 100% Sauvignon blanc z Kraví hory, historické polohy na posledních výběžcích Českého masivu. Hrozny jsou kvašeny přírodními kvasinkami z vinice. Kravák je tak víno divoké a osobité, bez příkras, prezentující terroir a krásu odrůdy Sauvignon. Zároveň víno oplývá finesou a elegancí. Ochutnejte vína jedné odrůdy a z jednoho kopce, avšak od různých vinařů, kteří se dokázali dohodnout na společné technologii, láhvi a etiketě! Vzhledem ke kvalitě vína a nevelkým šaržím i neopakovatelné chuti jsou vína se symbolem krávy na etiketě dražší než jiná. Každý zákazník však má jistotu, že získal skutečně to nejlepší. Proste Grand Cru. Více se o značce KRAVÁK dozvíte v článku v naší sekci Akce a Recenze. K této mimořádné kolekci od nás dostanete jako dárek kvalitní vývrtku Pulltex s logem Vinotrh.
1 893 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2012 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství Piálek & Jäger

Víno Vás osloví nádhernou vůní černého bezu, hluchavek a broskví. V chuti pak tělnatostí a mohutností s tóny ananasu v opravdu dlouhé perzistenci. Víno je přímo ideální do gastronomie. Zvládne se snoubit nejen třeba s pečeným masem s výraznými demi glace, ale i například zvěřinou či aromatickými steaky.

detail vína
2013 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství rodiny Nápravovy

100% Sauvignon Blanc z Kraví hory, historické polohy na posledních výběžcích Českého masivu. Hrozny jsou kvašeny přírodními kvasinkami z vinice. Kravák je tedy víno divoké, osobité, bez příkras, prezentující terroir a krásu odrůdy Sauvignon. Zároveň ale oplývá finesou a elegancí.

detail vína
2013 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství Špalek

100% Sauvignon blanc z Kraví hory, historické polohy na posledních výběžcích Českého masivu. Hrozny jsou kvašeny přírodními kvasinkami z vinice. Kravák je tak víno divoké a osobité, bez příkras, prezentující terroir a krásu odrůdy Sauvignon. Zároveň víno oplývá finesou a elegancí.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.