Valentýnský set II

Kód kolekce: VIN.0097 Sladký dárek pro vaši lásku! Kombinace jahodového Svatovavřineckého Rosé z Vinařství HANZEL a mléčné čokolády s lyofilizovanými jahodami a bílým čokoládovým srdcem. Lahev a čokoláda jsou vloženy do klasického bílého dvojkartonku na víno.
361 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2014 | 0,75l | kabinetní | Vinařství HANZEL

Módní, lehké růžové víno se zajímavou barvou světle jahodových tónů. Je osvěžující, příjemně pitelné, se slibnou škálou chutí a vůní. Svatovavřinecké rosé z viniční trati Leskoun se vyznačuje intenzivní vůní malin a lesních jahod, v chuti se projevuje jak výraznější kyselinka, tak příjemně nasládlá chuť rozmačkaných jahod s cukrem a s jogurtem. Rosé podávejte vychlazené na 7 – 8 ºC. Je příjemným společníkem pro odpolední setkání, dá se kombinovat s těstovinovými saláty, grilovanou drůbeži. Víno doporučujeme vypít do dvou let.

detail vína
0 | 0l | |

Originální mléčná čokoláda je vyrobena ručně z nejkvalitnějších kakaových bodů a obsahuje brusinky, lyofilizované maliny a jahody a bílé čokoládové srdce. Vychutnejte si soulad jedinečných chutí kvalitní čokolády a dobrého vína nejen na Valentýna! Nejprve se napijte vína a následně ochutnejte kousek čokolády. Než si dáte další doušek vína, dopřejte jim několik vteřin, aby se obě chutě spojily ve vašich ústech.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.