DomůNabídka vín Bílé víno Cuvée Terasy VOC VOC.0012
Cuvée Terasy VOC
Cuvée Terasy VOC Cuvée Terasy VOC Cuvée Terasy VOC
~/getmetafile/e9b5cba0-e65f-43b4-b694-b3a207273279/photo.aspx, 1, 1

Cuvée Terasy VOC

Vinařství Vinice Hnanice | VOC.0012|   |  polosuché  |  VOC | 2013 | 0,75 l | alk: 13 % | zbytkový cukr: 11,7 g/l | kyseliny: 6,5 g/l

Toto víno je v nabídce v rámci mimořádného charitativního prodeje archívních vín VOC Znojmo. Výtěžek z prodeje věnuje spolek VOC Znojmo na konto Dětského centra ve Znojmě. V tomto vínu žlutozelené barvy se snoubí tóny bílého pepře a santalového dřeva. V chuti můžete nalézt tóny pomeranče, které jsou doplněny kořenitými tóny. Doporučujeme k pstruhovi na bylinkovém másle, případně k bílým nezrajícím sýrům.

Objem 0,75 l
Alkohol 13 %
Zbytkový cukr 11,7 g/l
Kyseliny 6,5 g/l
ID produktu VOC.0012
Bezcukerný extrakt 22 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 14/02/04-14.51
Číslo šarže 21/13
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať Staré vinohrady

Vinařství Vinice Hnanice Vinařství Vinice Hnanice bylo založeno v roce 2001.
O dva roky později bylo vysazeno prvních 103 hektarů vinic
v Hnanicích a tím byla obnovena historie vinařství v obci.

Vinařství hospodaří v Hnanicích na 150 hektarech vlastních mladých vinic v tratích Knížecí vrch, Fládnická, U Chlupa a U Kapličky s odrůdovou skladbou Sauvignon, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Tramín červený, Pálava, Rulandské modré a Zweigeltrebe. Vedle toho obhospodařuje dalších 114 hektarů ve Vrbovci a v Jaroslavicích. Hnanické vinařství je schopné vyrobit půl milionu lahví vína ročně, současná produkce je 300 tisíc lahví.

V sortimentu Vinařství Vinice-Hnanice jsou vína s certifikátem VOC (vína originální certifikace) i vína oceněná na řadě soutěží. V nabídce hnanického vinařství jsou prakticky všechny druhy vín, specialitami vinařství jsou odrůdy Pálava, Sauvignon, Rulandské šedé a Ryzlink rýnský.

Více zde

1 500 Kč
vyprodáno

DOPRAVA ZDARMA! Při objednávce zatrhněte ve Způsobech dopravy Osobní odběr Dobšice a my vám toto unikátní víno pošleme v rámci charitativní akce zdarma na adresu uvedenou v políčku dodací popř. fakturační adresa.

Kompletní přehled archivních vín VOC Znojmo a více informací o charitativním prodeji najdete na speciální stránce www.vinotrh.cz/charita.x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.