Kerner

Kerner

Vinařství HANZEL
HAN.0128  |  polosuché  |  pozdní sběr | 2016
185 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Harmonické víno jiskrné barvy žlutého melounu nazrávalo několik měsíců v sudu vyrobeném z akátu ze Znojemska. Ten vínu dodal nádhernou vůni akátového medu, která ale nepřekrývá typickou odrůdovost Kerneru vyšlechtěného krížením Ryzlinku rýnského o Trolínského. Tóny akátového medu jsou patrné i v chuti tohoto vína, kde je doplňují doteky zralého manga, vyzrálého jemného žlutého grepu, citronové kůry a rynglí. V dochuti vyniká kořenitost, závěr je plný a extraktivní. Doporučujeme kombinovat s telecím na grilu, rybami, uzeninami a roztíratelnými sýry.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12 %
Zbytkový cukr
10,9 g/l
Kyseliny
6,2 g/l
ID produktu
HAN.0128
Bezcukerný extrakt
21 g/l
Cukernatost hroznů
21 °NM
Doba archivace
4 - 6
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
11.10.2016
Evidenční č.j.
97Q1-17/8
Číslo šarže
3416
Vinařská oblast
Hnanice
Viniční trať
Knížecí vrch
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.