Pálava

Pálava

Vinařství Arte Vini
ART.0054  |  sladké  |  moravské zemské | 2018
290 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Tato Pálava je plné, velké víno s dobrým potenciálem pro zrání v láhvi. Má expresivní vůni po meruňkách, broskvích, růžích, lesním medu a koření. V chuti je příjemně ovocná, vzrušující s pikantním kořenitým nádechem. Na závěr dlouho balancuje mezi příjemnou kyselinkou a sladkostí. Skvělou volbou bude k foie gras jak ve studené tak teplé úpravě, k sýrům s modrou plísní a k lehkým, např. citronovým či pomerančovým dezertům.

Vinařství Arte Vini

Vini Arte je výrobcem vín z Nového Šaldorfu na Znojemsku, v jehož sortimentu naleznete suchá bílá a červená vína a polosladké bílé z odrůdy Pálava. 

Cílem vinařství je nabídnout vína vycházející z moravské vinařské tradice, vína, která přináší radost pokaždé, když se jich napijete a vína, která se hodí k mnoha druhům naší pestré kuchyně. Příjemná ovocitost, elegance a svěžest, vysoká kvalita, moderní design a provedení, to jsou hlavní přívlastky všech jejich vín.

Také z těchto důvodů je zmiňováno „umění vinařského řemesla“ - vinice, ze kterých hrozny pro vína pochází, jsou obhospodařovány ekologickým způsobem, ve sklepě se používají tradiční, přírodní postupy výroby a přitom etikety vín Arte Vini jsou přehledné, atraktivní a poutavé. 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12,5 %
Zbytkový cukr
33 g/l
Kyseliny
6,5 g/l
ID produktu
ART.0054
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
24,5 °NM
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
6,5
Číslo šarže
L-201908
Vinařská oblast
Dyjákovice
Viniční trať
Vinohrady
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.