Rulandské bílé

Rulandské bílé

Vinařství HANZEL
HAN.0109  |  suché  |  pozdní sběr | 2015
180 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Příjemné, plné víno zelenkavé barvy se zlatavými odlesky. Ve vůni odhalíte suché minerální i ovocné tóny, vůni květin, zralé hrušky a jemnou chlebovinku s vanilkovým tónem. Chuť je plná a extraktivní, se stopami ovoce, lískového oříšku a jemného vanilkového koření. Víno před lahvováním dozrávalo v sudu z moravského dubu. Toto víno můžete snoubit třeba s uzenou rybou, pečeným bažantem, pikantní paštikou či měkkým sýrem.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12,5 %
Zbytkový cukr
7,7 g/l
Kyseliny
6,6 g/l
ID produktu
HAN.0109
Bezcukerný extrakt
20 g/l
Cukernatost hroznů
21 °NM
Doba archivace
4-6let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
09.10.2015
Evidenční č.j.
120Q1 - 16 / 17
Číslo šarže
4415
Vinařská oblast
Hostěradice na Moravě
Viniční trať
Volné pole
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.