DomůNabídka vín Bílé víno Sauvignon VOC VOC.0008
Sauvignon VOC
Sauvignon VOC Sauvignon VOC Sauvignon VOC
~/getmetafile/753ef45d-68a7-4d4d-bcc1-f57ebbb179ee/photo.aspx, 1, 1

Sauvignon VOC

Vinařství WALDBERG | VOC.0008|   |  polosuché  |  VOC | 2010 | 0,75 l | alk: 11,5 % | zbytkový cukr: 10,5 g/l | kyseliny: 8,9 g/l

Toto víno je v nabídce v rámci mimořádného charitativního prodeje archívních vín VOC Znojmo. Výtěžek z prodeje věnuje spolek VOC Znojmo na konto Dětského centra ve Znojmě. Víno originální certifikace Znojmo, odrůda Sauvignon, z vinařství WALDBERG. Víno má zelenkavě zlatavou barvu. Ve vůní je svěží s tóny černého rybízu, angreštu i broskví, které přecházejí i do chuti. Chuť je intenzivně široká.

Objem 0,75 l
Alkohol 11,5 %
Zbytkový cukr 10,5 g/l
Kyseliny 8,9 g/l
ID produktu VOC.0008
Bezcukerný extrakt 26,7 g/l
Cukernatost hroznů 22,6 °NM
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 11/01/05-29
Číslo šarže 11/32
Vinařská oblast Dyjákovičky
Viniční trať U sklepů

Vinařství WALDBERG
Od 15. 1. 2019 je Vinotrh.cz oficiálním e-shopem Vinařství WALDBERG.
Celý sortiment vinařství najdete na této stránce.


Vinařství WALDBERG s.r.o. bylo založeno v roce 1994. U jeho zrodu stálo Agrodružstvo Vrbovec, na jehož dlouholetou tradici vinařství navazuje a nadále v ní pokračuje. Vinařství je pojmenováno podle viniční tratě Waldberg, která je nejrozsáhlejší a zároveň jedna z nejkvalitnějších viničních tratí Znojemské vinařské podoblasti.

Vyzrálé hrozny jsou zde jedinou možnou výchozí surovinou. Viniční tratě poskytující hrozny pro Vinařství Waldberg se rozkládají jižně od Znojma v okolí vinařských obcí Vrbovec, Dyjákovičky a Chvalovice. V šetrném systému integrované produkce jsou zde obhospodařovány viniční tratě Waldberg, Vinice sv. Urbana, Dívčí hora a další o celkové rozloze 100 ha.

  Více zde

1 500 Kč
vyprodáno

DOPRAVA ZDARMA! Při objednávce zatrhněte ve Způsobech dopravy Osobní odběr Dobšice a my vám toto unikátní víno pošleme v rámci charitativní akce zdarma na adresu uvedenou v políčku dodací popř. fakturační adresa.

Kompletní přehled archivních vín VOC Znojmo a více informací o charitativním prodeji najdete na speciální stránce www.vinotrh.cz/charita.x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.