Vánoční víno

Vánoční víno

Vinařství WALDBERG
WAL.0306.TR  |  polosuché  |  výběr z hroznů | 2019
140 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Tohle speciální Vánoční víno jsme pro vás připravili ve spolupráci se známým vinařství WALDBERG ze Znojemska. Lahev jsme opatřili na míru vytvořenou etiketou s přáním Veselých vánoc, tak abyste ji mohli věnovat blízkým k Vánocům nebo kolegům či obchodním partnerům ve firmě jako poděkování za spolupráci. A jaké víno se skrývá pod vánoční etiketou? Je to nazrálý Tramín červený ročníku 2019 ve výběru z hroznů, se zbytkovým cukrem, tak jak to této slavnostní odrůdě sluší. Barva je zlatožlutá a intenzivní s jemným růžovým reflexem. Víno má bohaté aroma růží a exotického ovoce jako je mango a liči. Chuť je sváteční, plná, kořenitá, extraktivní, s nižší kyselostí patře a v ústech vytváří bohatý, hřejivě alkoholický, hutný až olejnatý dojem. Dochuť je velmi dlouhá a příjemná, přesně taková, jakou oceníte v zimních večerech nebo při slavnostních vánočních okamžicích.

Vinařství WALDBERG


Od 15. 1. 2019 je Vinotrh.cz oficiálním e-shopem Vinařství WALDBERG.
Celý sortiment vinařství najdete na této stránce.


Vinařství WALDBERG s.r.o. bylo založeno v roce 1994. U jeho zrodu stálo Agrodružstvo Vrbovec, na jehož dlouholetou tradici vinařství navazuje a nadále v ní pokračuje. Vinařství je pojmenováno podle viniční tratě Waldberg, která je nejrozsáhlejší a zároveň jedna z nejkvalitnějších viničních tratí Znojemské vinařské podoblasti.

Vyzrálé hrozny jsou zde jedinou možnou výchozí surovinou. Viniční tratě poskytující hrozny pro Vinařství Waldberg se rozkládají jižně od Znojma v okolí vinařských obcí Vrbovec, Dyjákovičky a Chvalovice. V šetrném systému integrované produkce jsou zde obhospodařovány viniční tratě Waldberg, Vinice sv. Urbana, Dívčí hora a další o celkové rozloze 100 ha.

 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
13,5 %
Zbytkový cukr
Kyseliny
ID produktu
WAL.0306.TR
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže
19/187WA
Vinařská oblast
Vrbovec
Viniční trať
Šác
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.