Frankovka DUB z edice DUEL

Frankovka DUB z edice DUEL

ZNOVÍN ZNOJMO
ZNO.0117  |  suché  |  výběr z hroznů | 2015
240 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Seznamte se s atraktivní Frankovkou ve vysokém přívlastku, jež byla vyrobena tradičním způsobem nazráváním ve velkém dubovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů. Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění oceníte příjemnou a bohatou vůni po švestkovém kompotu nebo povidlech. V ústech je víno tělnaté, harmonické, čisté, s líbivou tříslovinou a s příchutí po kvalitní hořké čokoládě v dochuti. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Na etiketě je použito dílo malíře Jiřího Slívy s názvem „Duel“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.

ZNOVÍN ZNOJMO

Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
13 %
Zbytkový cukr
1 g/l
Kyseliny
4,8 g/l
ID produktu
ZNO.0117
Bezcukerný extrakt
28,3 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace
5-7 let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
135D1-16/40
Číslo šarže
5104
Vinařská oblast
Miroslav
Viniční trať
Weinperky
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.