Rulandské modré

Rulandské modré

Vinařství HANZEL
HAN.0106  |  suché  |  pozdní sběr | 2015
190 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Suché červené víno odrůdy Rulandské modré z Vinařství HANZEL. Příjemné, extraktivní víno se vyznačuje klasickou červeně-cihlovou barvou. Ve vůni se objevují tóny připomínající sladkou červenou papriku, lesní jahody a jemnou ostružinu. V chuti převládá výrazná hladká tříslovina sladěná s kyselinkou, v dochuti oceníte hořkosladké čokoládové tóny. Při stolování doprovází toto víno nejčastěji pečená masa a pernatou zvěřinu. Doporučuje se také k sýrům a pokrmům z hub.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
13 %
Zbytkový cukr
0,3 g/l
Kyseliny
5 g/l
ID produktu
HAN.0106
Bezcukerný extrakt
26,2 g/l
Cukernatost hroznů
22 °NM
Doba archivace
6 - 8
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
17.10.2015
Evidenční č.j.
120Q1-16/47
Číslo šarže
7215
Vinařská oblast
Vrbovec
Viniční trať
Lampelberg
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.