LAHOmošt - Jablko

LAHOmošt - Jablko

Vinařství LAHOFER
LAH.0047  |  sladké  |  | 2013
69 Kč
vyprodáno

Popis produktu

100% jablečný mošt vyrobený z jablek odrůdy Otava vypěstovaných v sadech u Těšetic na Znojemsku. Nápoj je vyroben výhradně z čerstvě lisovaných jablek, bez přidaných cukrů, aromat a barviv. Náš mošt vyrábíme zcela bez sedimentu. Jeho odfiltrováním se zbavujeme nepatrných zbytků nežádoucích rušivých látek usazených na jablcích, jako jsou třeba prach, popílek ze vzduchu či zbytky postřiků. Absence sedimentu neznamená, že je náš mošt méně přírodní. Naopak. Jablečná šťáva zůstane po filtraci zcela přírodní, bez malých zbytečků nežádoucí lidské činnosti obsažených ve vzduchu. Mošt stabilizujeme pasterací (tedy jen zahřátím na cca 70 - 80°C) a filtrací (při které se odstraní kvasinky a ostatní mikroorganizmy, jež by následně mohly mošt rozkvasit). To zvyšuje trvanlivost výrobku a neovlivňuje chuť moštu.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
Zbytkový cukr
Kyseliny
ID produktu
LAH.0047
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ne
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže
4213
Vinařská oblast
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.