DomůNabídka vín Růžové víno Pinot Meunier klaret 2019 HOR.0073
Pinot Meunier klaret 2019
Pinot Meunier klaret 2019
~/Vinotrh/media/system/img/wine-no-photo.png, 0, 0

Pinot Meunier klaret 2019

VINO HORT | HOR.0073|   |  suché  |  pozdní sběr | 2019 | 0,75 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 1,8 g/l | kyseliny: 6,2 g/l

Růžový klaret odrůdy Pinot Meunier z vinařství Jiřího Horta - klubové víno, na Vinotrh.cz k zakoupení pouze na e-mailovou nebo telefonickou objednávku. Velmi světlá barva s nádechem růžového odstínu. Z modrých hroznů vzniká bílé víno, které si Vás získá svojí neskutečnou jemností a čistotou. Tato odrůda je jednou ze složek Champagne. Víno přináší úplně jiný styl. Zavřete oči a přestavte si, že z bobule odteče pouze část šťávy do prvního zabarvení. To nejkrásnější je právě v této lahvi. Chuť vína vyniká svoji osobitostí a musí se prostě zažít. Svojí povahou je předurčeno pro delší pití.

Objem 0,75 l
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 1,8 g/l
Kyseliny 6,2 g/l
ID produktu HOR.0073
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 7/19
Vinařská oblast Dyjákovičky
Viniční trať Šác

VINO HORT Vinařství VINO HORT bylo založeno roku 1999, vlastní certifikát degustátora, který je platný v celé Evropské unii, dle norem DIN, ÖNORM a ISO.

Vinný sklep se nachází v Dobšicích u Znojma. Hrozny pocházejí z předem dohodnutých vinic. Vinařství klade důraz na výběr zdravé suroviny s fyziologickou vyzrálostí. Základem filozofie Vinařství HORT se stala dvě důležitá slova: Odrůda & Poloha.

Technologie zpracování hroznů se liší podle odrůd. Při vinaření se v tomto vinařství nebojí novinek a experimentů, jsou-li v souladu s přírodou a přirozenou tvorbou vína. Zároveň rádi oprašují staronové tradice. Stále více se zaměřují na battonage a metodu sur-lie (metody využívající delšího ležení vína v průběhu vinifikace na zdravém kvasničném kalu).
Největších úspěchů sbírá Vinařství HORT v technologii růžových vín. Více zde

290 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.