Dárkový balíček VINOTRH

Veltlínské zelené LAHOFER + káva Vinotrh.cz + čokoláda JANEK.

Univerzální dárkový balíček VINOTRH obsahuje Veltlínské zelené 2018 ps z Vinařství LAHOFER s originální etiketou, zrnkovou kávovou směs Smaragd 80 g z prachatické pražírny NEBE/SKY a výběrovou čokoládu 85 g z dílny JANEK Chocolate.
Baleno v dárkové krabici z přírodního kartonu s ručně psanou vánoční přelepkou.

cena:  417 Kč  |  detail produktu
 

Poukaz na nákup v Enotéce

Dárkový poukaz na nákup v Enotéce znojemských vín v hodnotě 500 Kč.

Poukaz lze uplatnit při platbě na Enotéce. Můžete jej použít na pořízení předplacené degustační karty s nabitím v řádu stovek korun dle vašich požadavků, dále na nákup celých lahví, kávy, občerstvení i dárkového zboží.

Na poukaz není možné vracet peníze.
Poukaz je vydáván pouze v tištěné podobě, nelze zasílat e-mailem.

cena: 500 Kč  |  detail produktu

 
 

Platební karty do Enotéky

Přednabité platební karty do Enotéky znojemských vín.

Tato karta slouží pro použití do vinných automatů v Enotéce znojemských vín ve Znojmě. Můžete s ní ochutnat až 120 vzorků ze Znojemské vinařské podoblasti.

Vybírat můžete ze čtyř cenových hladin. Každá karta je zálohovaná částkou 50 Kč. Tuto vám vrátí na pokladně Enotéky, jakmile kartu vyčerpáte. Případně si kartu můžete dobít na libovolné další množství peněz a dále používat.


 

Víno ze Znojma

Typický znojemský veltlín s originální etiketou.

Tato lahev je stylovým univerzálním dárkem ze Znojma. Jde o suché Veltlínské zelené ročníku 2018 v pozdním sběru z Vinařství LAHOFER.
Na originální etiketě je vyobrazena budova Enotéky znojemských vín.

cena: 190 Kč  |  detail produktu 

Vánoční 2019

Kolekce vín pro sváteční chvilky letošních Vánoc.

Svátky můžete přivítat typickým suchým Proseccem z Vinařství LAHOFER. Ke smaženému kaprovi naservírujete intenzivní Ryzlink rýnský od Piálka & Jägera. Vánoční pohodu si vychutnáte se skleničkou Ryzlinku vlašského z vinice Šobes ze Znovínu Znojmo. Polosladká Pálava z Vinařství HANZEL poslouží skvěle jako digestiv a vhodně doplní také klasické vánoční cukroví. Ke štěpánské huse doporučujeme otevřít lahev minerálně zakouřené kounické Frankovky z vinařství REGINA COELI.
Na Silvestra se bude hodit Sekt Lechovice BRUT.

cena: 1.390 Kč  |  detail produktu


 

Vínotes

Externí harddisk: složka Víno - v tradičním papírovém provedení

Notes vydalo pod svou značkou Vinařství LAHOFER jako pomůcku pro všechny milovníky vín. Najdete v něm 120 stran připravených pro záznamy o vínech, která vás opravdu zaujala. Vznikne tak unikátní a v nejlepším slova smyslu tradiční záznam vašich vinných zážitků. Významnou součást Vínnotesu tvoří bohatá informační část, která mimo jiné představuje vinařské podoblasti naší republiky včetně mapek, řazení viničních tratí a vinařských obcí.

cena: 220 Kč  |  detail produktu 


 
x