Vánoce s vůní čokolády

Pět druhů luxusních čokolád vyrobených přímo k vínu!

Nebeská souhra chutí vína a čokolády nepotěší snad nikdy více než o Vánocích. Darujte tento voňavý zážitek milovníkům vína i gurmánům, kteří ocení ručně vyrobenou čokoládu značky chocoMe.
Na výběr máte z pěti druhů čokolád:









Víno, které pomáhá nejen o Vánocích

Koupí tohoto vína přispějete na Nadační fond Alzheimer 

Unikátní edice vín, jejichž smyslem je přispět k financování diagnostiky a léčby Alzheimerovy choroby a dalších neurodegenerativních onemocnění mozku. Výtěžek z prodeje vín s etiketou A poputuje na konto Alzheimer nadačního fondu, kde následně podpoří konkrétní projekty. Prvním A vínem bylo v roce 2013 Cuvée A z Nového vinařství. Patrony projektu jsou herečka Alena Antalová a režisér Jan Hřebejk .

Aktuálně můžete přispět koupí těchto vín:
  • Cuvée A RH +, Vinařství ŠPALEK, Znojemská vinařská podoblast
  • Rulandské šedé A, Vinařství LAHOFER, Znojemská vinařská podoblast
  • Sekt A, Vinařství LAHOFER, Znojemská vinařská podoblast
Další charitativní vína budou v prodeji již brzy!










Vína pro váš Štědrovečerní stůl

Připravte se na vánoční svátky, vyberte si z našich tématických kolekcí vín!

Dobré víno patří k Vánocům stejně jako domácí vánoční cukroví. Váháte-li, jestli ke smaženému kapru servírovat Ryzlink nebo Rulandské, nechte se inspirovat naší každoroční Vánočně-Silvestrovkou kolekcí vín. Najdete v ní vína, která vás s grácií provedou celými svátky. Od aperitivu před Štědrovečerní večeří až po Silvestrovský sekt.

Široká nabídka našich tématických kolekcí vín je skvělou základnou pro výběr vánočního dárku. Naším tipem jsou kolekce vín oceněných medailmi na mezinárodních soutěžích vín. Takový dárek potěší každého milovníka vín!
Kolekce vín dodáváme v papírové krabici s přelepkou vizuálu kolece. Na vaše přání můžeme personalizovat. Nově dodáváme kolekce i v dřevěné stohovatelné odnosce v ceně 120 Kč, doprava pouze Messenger. Přidáte jednoduše do nákupního košíku!

Zobrazit aktuální kolekce vín.











 




Vinné předplatné


Předplaťe si odběr vína na 6 měsíců nebo na celý rok!

Každý měsíc vám pošleme kolekci šesti vín, které reflektují aktuální dění ve vinařském světě.
Začátkem roku se tak můžete těšit na vína ze Salonu vín ve Valticích, na jaře na vítěze koštů ze Znojemska, 2x za rok na novinky mezi víny VOC Znojmo, v létě na rosé, v listopadu na vína nového ročníku nebo během roku na vítězná vína se světových soutěží jako je AWC Vienna či IWC San Francisco. Naši nabídku neustále aktualizuje a vytváříme kolekce na základě nových podnětů, proto se můžete těšit každý měsíc na opravdové překvapení.
Všechna vína pochází ze Znojemské vinařské podoblasti z partnerských vinařství Vinotrh.cz.

Doprava službou Messenger na vámi určenou adresu v ceně předplatného!
Pokud věnujete přeplatné jako dárek, zašleme vám nebo přímo vámi obdarovanému dárkový poukaz. Požadavek, prosím, uveďte do objednávky.

Předplatné vína na 6 měsíců: 6.600 Kč

Předplatné vína na 12 měsíců: 13.200 Kč













O Vánocích ochutnej VINOTRH

Exkluzivní kolekce vín v exkluzivní edici Ochutnej VINOTRH

Nabídku našich vín obohacujeme každý měsíc o speciální cenově či obsahově zvýhodněné kolekce vín v rámci edice Ochutnej VINOTRH. Milovníci vína touží právě po takovém dárku! Využijte naší speciální a časově omezenou nabídku!

V aktuální prosincové edici Ochutnej VINOTRH, která platí do 31.12.2015, najdete:
  • Kolekci Stříbrná AWC Vienna, která obsahuje šest  vín oceněných stříbrnými medailemi na letošním ročníku světové soutěže vín AWC Vienna
  • Velkou Vánoční kolekci, do níž jsme vybrali znojemská vína, která byla zařazena do Průvodce nejlepšími víny České republiky 2015-2016, WINE & Deugstation
Velká vína k vánočním svátkům patří, ať už jako dárek nebo na váš štědrovečerní stůl!












Věnujte k Vánocům vinařský zážitek!

Dárkové poukazy na nákup vína a vinařských zážitků
 

Kdo se nechce trápit správným výběrem vína, jistě ocení možnost dát svým blízkým jako dárek poukaz na nákup vína, a to v hodnotě 500 Kč, 1.000 Kč nebo 2.000 Kč.
Poukaz / voucher má platnost 12 měsíců. Pošleme jej v tištěné podobě na vaši adresu nebo přímo obdarovanému. Možno zaslat také jako tiskové pdf.
Chcete-li si užít vinařský zážitek se svým partnerem, zkuste mu jako dárek věnovat některý z vinařských pobytů na Znojemsku: A pro ty, kteří chtějí vinaření zažít na vlastní kůži, od okopávání vinohradu po sběr hroznů a degustaci vlastních vín, doporučujeme zapojit se do projektu Mějte svoji hlavu. Roční patronát nad keřem vinné révy se čtyřmi návštěvami Znojemska, v nichž se pojí práce i degustace, lze také darovat formou dárkového voucheru doplněného uvítacími dárečky pro nového Hlavaře.







Zkraťe si čekání na Ježíška a zahrajte si o tři lahve mladých vín ročníku 2015 v naší aktuální soutěži!

 
x