Co darovat k vánocům?


 
... když chcete velké víno
 
Pokud chcete obdarovat znalce vína, který ocení více kvalitu než kvantitu, vyberte jedno z těchto mimořádných vín: Na vína od Piálka a Jägera doporučujeme elegantní dřevěný box GR na jednu lahev.
... když chcete velký dar

Věnujte vinné předplatné na šest měsíců nebo na celý rok! Každý měsíc posíláme kolekci šesti vín, které reflektují aktuální dění ve vinařském světě.
Začátkem roku patří vínům ze Salonu vín ve Valticích, 2x za rok se těšte na novinky mezi víny VOC Znojmo, v létě na rosé, v listopadu na vína nového ročníku nebo během roku na vítězná vína se světových soutěží jako je AWC Vienna či IWC San Francisco. Naši nabídku neustále aktualizuje a vytváříme kolekce na základě nových podnětů, proto se můžete těšit každý měsíc na opravdové překvapení.
Všechna vína pochází ze Znojemské vinařské podoblasti z partnerských vinařství Vinotrh.cz.

Předplatné vína na 6 měsíců: 6.600 Kč

Předplatné vína na 12 měsíců: 13.200 Kč
... když nevíte, které víno vybrat

Nechce se inspirovat našimi tipy na nejzajímavější z kolekcí vín v aktuální nabídce:

TOP RYZLINKY
První dva ryzlinky z Královské řady
VOC Znojmo, tři stříbrné rýňáky
z Grandtestu W&D a nová ROBINIAKounická Frankovka
Kolekce rosé a červených vín
odrůdy Frankovkaz oblasti Dolních Kounic.
Vulkanický zážitek!

Kdo se nechce trápit správným výběrem vína, jistě ocení možnost dát svým blízkým jako dárek poukaz na nákup vína, a to v hodnotě 500 Kč, 1.000 Kč nebo 2.000 Kč.
Poukaz / voucher má platnost 12 měsíců. Pošleme jej v tištěné podobě na vaši adresu nebo přímo obdarovanému. Možno zaslat také jako tiskové pdf.... když chcete udělat dvojnásobnou radost

Darujte víno s etiketou A, jehož koupí přispějete na Alzheimer nadační fond.
Unikátní edice vín s designovou etiketou má i letos šest reprezentantů. Smyslem projektu je přispět k financování diagnostiky a léčby Alzheimerovy choroby a dalších neurodegenerativních onemocnění mozku.
Výtěžek z prodeje vín s etiketou A poputuje na konto Alzheimer nadačního fondu, kde následně podpoří konkrétní projekty. Prvním A vínem bylo v roce 2013 Cuvée A z Nového vinařství. Patrony projektu jsou herečka Alena Antalová a režisér Jan Hřebejk .
Více informací ZDE.
... když chcete něco jedinečného

Do prosincového vydání naší speciální edice Ochutnej Vinotrh chystáme dvě mimořádné kolekce, a to sadu Oranžových vín a kolekci Vánoční výběr složenou z vín, která získala nejvyšší hodnocení v letošním vydání Průvodce nejlepšími víny České republiky 2016 - 2017 časopisu Wine & Degustation. Právě v prodeji!... když chcete zážitek

Chcete-li si užít vinařský zážitek se svým partnerem, zkuste mu jako dárek věnovat některý z vinařských pobytů na Znojemsku: A pro ty, kteří chtějí vinaření zažít na vlastní kůži, od okopávání vinohradu po sběr hroznů a degustaci vlastních vín, doporučujeme zapojit se do projektu Mějte svoji hlavu.
Roční patronát nad keřem vinné révy se čtyřmi návštěvami Znojemska, v nichž se pojí práce i degustace, lze také darovat formou dárkového voucheru doplněného uvítacími dárečky pro nového Hlavaře.
Kompletní informace naleznete na www.mejtesvojihlavu.cz.... když chcete ještě něco k vínu

Přidejte k dárku blok na vinařské záznamy Vínnotes. Najdete v něm 120 stran připravených pro záznamy o vínech, která majitele notesu nejvíce zaujala a mnoho dalších důležitých informací s vinnou tématikou. Vinařství LAHOFER vydalo tento notes k desátému výročí vzniku značky LAHOFER. Jelikož jsou milovníci vína většinou i ctitelé tradičních hodnot, Vínnotes vkusné vazby a zajímavého obsahu na kvalitním papíře je jistě potěší!
 

 Veltlíny VOC Znojmo
Veltlínské zelené reprezentuje Znojemsko
ve výběruuznávaného sommeliera
Františka Koudely, předsedy VOC Znojmo.


Vína z Moravy
Kolekce vín šesti nejrozšířenějších odrůd
pěstovaných  na jižní Moravě.
Učebnice moravských vín v praxi! 

 
x