Sedm svátečních tipů


Vánoce s Chutí Moravy

Kolekce pěti moravských vín a pěti delikates značky Chuť Moravy

Hledáte-li vánoční dárek pro gurmána a milovníka vín, jste na správném místě!
Pro speciální vánoční kolekci jsme spojili síly s výrobci delikates Chuť Moravy.
Pět vybraných pochoutek z jejich produkce sladil s pěticí vín ze Znojemské vinařské podoblasti sommelier a přeseda VOC Znojmo František Koudela.

cena: 1.667 Kč  |  detail produktu

Královská VOC Znojmo

Dárkový set dvou Ryzlinků rýnských zařazených do Královské řady VOC Znojmo

Jedná se o Ryzlink rýnský VOC 2013 z Vinařství WALDBERG, zařazený do Královské řady v září 2016 a Ryzlink rýnský VOC Znojmo 2014 z vinařství Jiřího Horta, zařazený do Královské řady v září 2017. Jde o dva jediné vzorky, které jsou v Královské řadě VOC Znojmě aktuálně v prodeji. V tomto dárkovém setu jsou lahve uloženy v černém kartonku s logem VOC Znojmo. Uvnitř je vložena publikace VOC Znojmo, ve které se dozvíte více nejen o Královské řadě, ale i o celém apelačním systému VOC Znojmo.

cena: 720 Kč  |  detail produktu

 


Velká Vánoční

Kolekce vybraných vín z Průvodce nejlepšími víny České republiky 2017 - 2018

Velkou Vánoční kolekci sestavujeme tradičně z vín zařazených do nového vydání Průvodce nejlepšími víny České republiky.
Letos jsme o výběr poprosili přímo šéfredaktora časopisu WINE&Degustation, Michala Šetku, pod jehož taktovkou Průvodce každoročně vzniká.
POZOR, ke každé kolekci aktuální vydání Průvodce nejlepšími víny České republiky ZDARMA!

cena: 2.293 Kč  |  detail produktu

Víno, které pomáhá

Koupí těchto vín přispějete na Alzheimer nadační fond

Unikátní edice Alzheimer vín, jejichž smyslem je přispět k financování diagnostiky a léčby Alzheimerovy choroby a dalších neurodegenerativních onemocnění mozku. Výtěžek z prodeje vín s etiketou A putuje na konto Alzheimer nadačního fondu, kde následně podpoří konkrétní projekty. Patrony projektu jsou herečka Alena Antalová a režisér Jan Hřebejk.

cena: 1.575 Kč  |  detail produktu
HANZEL DNA

Tramín červený 4x jinak v originálním dárkovém balení.

Dědičná informace Vinařství HANZEL zakletá do vína, ale také Dub, Nerez a Akát. Odraz práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Unikátní kolekce čtyř různě školených vín odrůdy Tramín červený, ročník 2015, je novinkou z nabídky Vinařství HANZEL. Lahve jsou uloženy v pevně uzavřené originální dřevěné kazetě a jsou samostatně neprodejné. Kolekce je v prodeji v limitovaném množství 1.150 ks.

cena: 2.900 Kč  |  detail produktu


 

Mramorové tácky pod skleničku

Vtipný a praktický dárek, když hledáte něco malého k lahvi vína

Originální mramorové tácky pod skleničku z vínem vymyšlené a vyrobené přímo ve Znojmě! Tácek je vyrobený z italského mramoru, na spodní straně opatřený korkem. Rozměr 10x10 cm, váha 240 g. Cena je včetně dárkové krabičky.

cena: 159 Kč  |  detail produktuVínotes

Externí harddisk: složka Víno - v tradičním papírovém provedení

Notes vydalo pod svou značkou Vinařství LAHOFER jako pomůcku pro všechny milovníky vín. Najdete v něm 120 stran připravených pro záznamy o vínech, která vás opravdu zaujala. Vznikne tak unikátní a v nejlepším slova smyslu tradiční záznam vašich vinných zážitků. Významnou součást Vínnotesu tvoří bohatá informační část, která mimo jiné představuje vinařské podoblasti naší republiky včetně mapek, řazení viničních tratí a vinařských obcí.

cena: 220 Kč  |  detail produktu


 
x