Chardonnay - Volné pole 2021 v.h. 2021 | výběr z hroznů | sladké
HANZEL|

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Víno intenzivní a oslnivě zlaté barvy. Jemnou ananasovou vůni zdobí botrytické tóny vyzrálých hroznů a anýzový nádech. V ústech je plné a extraktivní, vyšší zbytkový cukr se snoubí se svěží kyselinkou. Nasládlá chuť po ananasu v závěru přechází do přitažlivých tónů slaného karamelu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595693600498 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Chardonnay |
| Typ cukernatosti: | sladké |
| Ročník: | 2021 |
| Jakost: | výběr z hroznů |
| Alkohol: | 11.5 % |
| Zbytkový cukr: | 46.4 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 24.4 °N |
| Kyseliny: | 7.6 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 36.2 g/l |
| Šarže: | 4421HA |
| Evidenční č.j.: | 34I1-22/21 |
| Hrozny sbírány: | 8.10.2021 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Volné pole |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Položka byla vyprodána… | |


Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.
