Ladíme nový e-shop, děkujeme za trpělivost! Objednávat můžete!

Enotéka

Enotéka s designovou kavárnu ve vstupním prostoru se nachází v centru města Znojma v areálu znojemského pivovaru, který nabízí úchvatné výhledy na historické Znojmo a údolí řeky Dyje.
Pondělí až středa od 10:00 do 21:00
Čtvrtek od 10:00 do 22:00
Pátek a sobota od 10:00 do 24:00
Neděle od 10:00 do 20:00

Zobrazit vína z Enotéky Zobrazit trasu

Aktuálně z Enotéky

Ve vstupním prostoru Enotéky, hned vedle baru, ochutnáte deset prvních vín ročníku 2022 z několika znojemských vinařství. Ve Stálé expozici vín pro sezónu 2022/23 v hlavním degustačním prostoru Enotéky vás čeká 70 vzorků vín, které vás provedou profilem Znojemské vinařské podoblasti. Ochutnáte klasické odrůdy, regionální novošlechtěnce, vína vyrobená netradičními technologiemi, ale i víno naturální, likrové, ledové nebo slámové.

V tematické sekci Enotéky aktuálně představujeme 30 vín pod názvem Výběr vinaře. Všechna vína pro vás vybrali sami vinaři ze Znojemska. Kromě 28 vinařů, kteří patří do našeho stálého portfolia, zde najdete i vzorky z vinařství HALKOCI a MÜHLBERGER. Tato dvě malá vinařství jsou prvními z projektu Malí vinaři, v jehož rámci plánujeme na Enotéce představit také malá vinařství ze Znojemska.

Vinotrh.cz - Facebook Vinotrh.cz - Instagram

Servírujeme víno By the Glass®

Víno v Enotéce je podáváno vinnými automaty se systémem By the Glass®. Jedná se o samoobslužný systém, který nabízí volbu ze tří možností degustačního množství ve třech cenových hladinách dle vašeho výběru.

Platba se provádí kartou, kterou zakoupíte při vstupu do Enotéky a necháte si ji nabít na vámi zvolenou částku. Ušetřete čas na degustaci a kupte si předplacenou kartu předem, přímo v našem e-shopu. Karta je vhodná i jako dárek pro každého ctitele moravských vín!

Chci koupit kartu

 

Enotéka znojemských vín

Hradní ulice - areál pivovaru, Znojmo

tel.: +420 702 203 232

e-mail: enoteka@vinotrh.cz

Vinotrh.cz - Facebook Vinotrh.cz - Instagram