Ladíme nový e-shop, děkujeme za trpělivost! Objednávat můžete!

Vše o nákupu

Kdo jsme a v čem jsme jiní?

Vinotrh.cz je e-shop s výhradně znojemskými víny. Naše kancelář a skladové prostory jsou v Dobšicích u Znojma, kde si také můžete osobně vyzvednout svou objednávku. Kamennou prodejnu zatím nemáme. Naší největší předností je každodenní kontakt se všemi vinaři v naší lokalitě. Posíláme k vám víno přímo ze srdce Znojemské vinařské podoblasti. Žádné další mezisklady. Nejčerstvější informace. Denně aktualizovaná nabídka. Vstřícný a přátelský přístup. Sledujte nás a budete o znojemských vínech vědět vše, co každý znalec a milovník vín potřebuje!
 

Způsob dopravy:

Aktuálně nabízíme doručení vína těmito způsoby:

  1. Messenger – nejrychlejší a nejbezpečnější doprava vína. Doporučujeme, pokud potřebujete zásilku v určitém termínu. Pokud máme víno skladem, odesíláme zásilku touto službou do dvou pracovních dnů po obdržení objednávky. Nejpozdější termín dodání do týdne od objednání. Pokud by mělo nastat s dodávkou delší prodlení, budeme vás kontaktovat. Řidič služby Messenger vás bude kontaktovat minimálně hodinu před termínem doručení, aby s vámi odsouhlasit místo a čas předání.
  2. Osobní odběr - momentálně je možný ve třech odběrních místech:
  • ZNOJMO: V našem sídle na Brněnské 523 (Vinařský dvůr LAHOFER) v Dobšicích u Znojma, po – pá, 8:00 – 15:00. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, budeme vás telefonicky informovat.
  • BRNO:  Ve Vinném sklípku U žíznivého mnicha na ulici Pekařská 265/70 v Brně, po-pá 11:00 - 21:00. K Žíznivému mnichovi do Brna zvážíme zásilky jednou za týden, a to v pátek. Je potřeba počítat s delší dodací lhůtou ve vztahu ke dni vaší objednávky. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail.
  • PRAHA:  V prodejně PIKITO, Obchodní park Štěrboholy, Kutnohorská 532, Praha 10, po-ne 9:00 až 21:00. Zásilky zavážíme jednou za týden, a to ve středu. Je potřeba počítat s delší dodací lhůtou ve vztahu ke dni vaší objednávky. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, přijde vám na mobil textová zpráva s kódem pro vyzvednutí. 

 

Cena dopravy a možnosti platby

Messenger

  • Dobírka, cena 165 Kč – řidič služby Messenger od vás vybere peníze (tj. cena vína + cena dopravy, tak jak je uvedena na rekapitulaci objednávky, fakturu najdete uvnitř vaší zásilky) při předání zásilky, a to zatím pouze v hotovosti, platba kartou není možná!
  • Bankovní převod, cena 135 Kč – při on-line objednávce na našem e-shopu se vám po volbě této platby otevře bankovní platební terminál, kde můžete platbu dokončit. Případně můžete využít informací v Rekapitulaci objednávky, která vám dojde obratem e-mailem po odeslání objednávky a poslat platbu ze svého bankovního účtu na uvedené číslo účtu pod uvedeným variabilním symbolem (VS je číslo objednávky).
  • Platební karta, cena 135 Kč - při on-line objednávce na našem e-shopu se vám po volbě této platby otevře platební terminál, kde provedete platbu. POZOR, tato možnost neznamená, že byste mohli platit kartou při převzetí zboží u Messengera nebo na odběrních místech!

 
Osobní odběr
Služba je ZDARMA, platba na obou odběrních místech je však možná pouze v hotovosti nebo předem při on-line objednávce platební kartou nebo bankovním převodem.

 

Máme kamennou prodejnu?

Jsme provozovateli Enotéky znojemských vín, největšího degustačního prostoru se systémem By the glass v České republice. Enotéka se nachází v centru Znojma v areálu znojemského pivovaru. Můžete zde ochutnat a zakoupit 120 vín z naší nabídky. Případně si můžete vína, která ochutnáte na Enotéce nakoupit později přes náš e-shop a nechat přivézt na vaši adresu. Otevírací doba a více informací o Enotéce.
 
 

Ochrana osobních údajů

Naše zásady zpracování a ochrany osobních údajů byly upraveny v návaznosti na účinnost Obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR) a naleznete je na našich stránkách www.vinotrh.cz. Zde se dozvíte veškeré potřebné informace o zpracovávání Vašich osobních údajů a jejich ochraně.

 

KONTAKT:

Potřebujete poradit s koupí vína? Máte individuální přání? Potřebujete vyměnit, reklamovat nebo vrátit zboží?
Všechny mimořádné situace řešíme osobním přístupem.
Petra Pokorná, 24/7, +420 727 876 093, petra.pokorna@vinotrh.cz
 
Máte dotaz na stav vaší objednávky, expedici? Potřebujete změnit objednávku nebo opravit fakturu?
Všechny mimořádné situace řešíme osobním přístupem.
Ilona Brück, po – pá 8:00 – 15:30, +420 725 557 491, objednavky@vinotrh.cz
 


O provoz Vinotrh.cz se starají tyto dvě dámy a několik méně zajímavých chlápků v ekonomickém pozadí:

vse_o_nakupu_foto