Hotel LAHOFER

Hotel Lahofer

Hotel LAHOFER je místem odpočinku relaxace a poznání. Místem, kde se o vás postarají milí lidé, dopřejete si skvělé jídlo a úžasná vína. Hotel Lahofer, který sídlí ve zrekonstruovaném domě ze 14. století, se nachází v bývalém znojemském židovském ghettu.

Historie se v něm úžasně snoubí s moderností, neboť se zde podařilo propojit kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého.

Hotel LAHOFER
Veselá 13
669 02 Znojmo
Tel.: +420 515 220 323
e-mail: hotel@lahofer.cz
www.hotel-lahofer.cz

Charakteristika hotelu

Hotel LAHOFER abízí moderní pokoje s bezplatným připojením na internet a s TV s plochou obrazovkou. Klimatizované pokoje jsou vybavené minibarem a psacím stolem. V koupelně najdete sprchu a fén.

V hotelové restauraci si mohou hosté pochutnat nejen na tradičních jihomoravských specialitách. Hotel LAHOFER nabízí také možnost uskutečnit ochutnávku vín přímo v prostorách hotelu, a to v malém sklepě s kapacitou až 15 osob nebo ve velkém sklepě s kapacitou až 40 osob. K hotelové restauraci patří venkovní posezení s dětským koutkem.

Hosté hotelu, restaurace i příchozí turisté si mohou zakoupit znojemská vína přímo v hotelové vinotéce.

Mezi oblíbené zajímavosti v blízkosti hotelu Lahofer patří Znojemský hrad s Rotundou Sv.Katečiny a známé katakomby, znojemské podzemí. K hradu i ke katakombám dojdete za pět minut. K dispozici je bezplatné hotelové parkoviště.
V hotelu je možno zapůjčit nebo uschovat kolo. Rádi vám zde poradí s prohlídkou města nebo výletem do blízkého i vzdálenějšího okolí.