Ladíme nový e-shop, děkujeme za trpělivost! Objednávat můžete!

Hotel Vinice-Hnanice

Hotel Vinice-Hnanice

Luxusní, čtyř a půl hvězdičkový hotel, který stojí ve druhé zóně ochranného pásma Národního parku Podyjí, nabízí celkem 46 lůžek v 21 pokojích, navíc je k dispozici až 11 přistýlek. Kromě dvou a čtyřlůžkových pokojů je připraveno 5 apartmánů s překrásnou vyhlídkou na vinice. Krásný hotelový komplex, který se nachází osm kilometrů jihozápadně od Znojma, je atraktivním agroturistickým vinařským centrem.

Přímo kolem hotelu vede jedna z nejznámějších cyklostezek na Znojemsku. Ta vede ze Znojma přes Kraví Horu, Havraníky, kolem Vinice-Hnanice, po lávce přes řeku Dyji, dále přes vinici Šobes, Podmolí, Králův stolec a Hradiště zpět do Znojma.

Image 79

Hotel Vinice Hnanice
Areál Devět mlýnů
Hnanice 132, 669 02 Hnanice
GPS: 48°48’17.181“N, 15°58’52.757“E
Tel.: 515 225 141
Tel.: 702 206 684
E-mail: hotel@vinice-hnanice.cz
www.vinice-hnanice.cz

Image 81

Penzion a Sklep s ubytováním Vinice Hnanice
Nám. Sv. Wolfganga 27, 669 02 Hnanice
GPS: 48°47’51.660“N, 15°59’12.851“E
E-mail: hamzova@vinice-hnanice.cz
mobil: 602 768 744
www.vinice-hnanice.cz

Charakteristika hotelu

Pro cykloturisty je přímo na stezce u hotelu připraven bufet s rychlým občerstvením, kde budou k dispozici teplá i studená jídla, pivo, nealkoholické nápoje a samozřejmě pestrá paleta místních vín.

Ve vinařském areálu Vinice Hnanice  najdete půjčovnu kol, přírodní jezírko, půjčovnu čtyřkolek, dětské hřiště a degustační stánek pro cyklisty. Tento areál dále nabízí tři samostatné školící místnosti, s možností pořádání svateb, večírků a školení. 

Od jara 2014 je v provozu nově zbudované wellness centrum, ve ktrém můžete načerpat nové síly a odpočinout si od každodenního shonu nejen návštěvou bazénu či whirpoolu. K dispozici je i jedinečný saunový svět, ve kterém můžete relaxovat jak při návštěvě některé z nabízených saun, tak i při využití dalších nabízených služeb v podobě široké nabídky masáží, vinných koupelí, hydromasážní terapie či kosmetiky, manikúry nebo pedikúry.

Hotelová restaurace je pro šedesát hostů, navíc dalších devadesát míst nabízí překrásná terasa s neopakovatelnou vyhlídkou na viniční tratě a rakouské pohraničí. Specializovaná je na zážitkovou gastronomii. Ta spočívá ve vytvoření neopakovatelného zážitku nejen z chuti jídla, ale i z jeho vzhledu a prezentace. O jedinečnou kvalitu nabízených pokrmů se stará profesionální tým kuchařských mistrů. Základem filozofie personálu restaurace je prvotřídní kvalita a čerstvost používaných surovin. Ke specialitám patří například grilovaný hřbet z muflona na liškovém risottu s portskou omáčkou.

Penzion a Sklep s ubytováním Vinice Hnanice,
Hnanice

Penzion se nachází v samotném centru vinařské obce Hnanice 8 km od Znojma, na jihovýchodním okraji NP Podyjí. Penzion Vinice Hnanice má 4 apartmány s výborně vybavenými kuchyněmi, samostatnou koupelnou s WC, TV, připojením na internet a dvě společenské místnosti s krbem a dětskou hernou.
U penzionu je dvorek s parkovištěm, venkovním posezením s grilem, kolárnou, pískovištěm a domečkem pro děti. Přímo v penzionu můžete posedět ve sklípku a ochutnat vína společnosti Vinice Hnanice. Ve sklípku je možné si nově pronajmout privátní box na uskladnění vína.
Nedaleko Znojma, v Hnanicích ve starobylé Sklepní ulici nabízí Vinařství Vince-Hnanice navíc ubytování ve dvou samostatných obytných sklípcích. V roce 2018 odprezentoval své první A-víno Rosé Pink Frame také známý moravský vinař Jan Stávek, a to kde jinde než v pražské Bokovce. O rok později se portfolio A-vín rozšířilo o rakouský veltlín v oblasti Wagram.