Ladíme nový e-shop, děkujeme za trpělivost! Objednávat můžete!

Svatební vína

Víno, svatební dar, který nezklame!

Věnujte svým přátelům Svatební kolekci - set šesti vín s originálními visačkami určujícími životní událost, při které mají lahev otevřít.

Svatební kolekce vín

Všechna vína pochází ze Znojemské vinařské podoblasti. Výběr zohledňuje nejen použití vína při speciální životní příležitosti, ale je zároveň výběrem vín vysoké kvality z nejlepších lokálních vinařství. Set je vyvážený volbou odrůd a reprezentuje vína v široké škále zbytkového cukru.
Svatební kolekci včetně šesti originálních visaček v bílé kartonové
krabici s přelepkou „Hodně štěstí novomanželům“ koupíte ZDE.
Cena: 1.680 Kč

Svatební kolekce dle vlastního výběru
Vína do svatební kolekce můžete samozřejmě vybrat i sami a přikoupit pouze visačky a dárkovou krabici. Kompletní nabídku našich vín najdete ZDE.
Dbejte jen na podmínku, že do kartonu se vejdou pouze lahve typu PISTOL a BORDO (opticky jsou to ty, které vidíte v námi zvolené kolekci.)
Dárkovou krabici v ceně 28 Kč koupíte ZDE.
Svatební visačky v ceně 12 Kč / ks koupíte ZDE.

 

Plánujete svatbu mezi vinicemi?

Svatba v přírodě patří v posledních letech k nejoblíbenějším. Specialistkou na realizace svateb na vinicích jižní Moravy, kterou doporučujeme oslovit, je Monika Vajčnerová z agentury weWedd.
Originální svatební fotografie na Znojemsku pořídíte u fotografky Pavlíny Faragové nebo fotografa Oldřicha Hrba, autora fotografií na této stránce.

Víno na svatební hostinu
Nabízíme velký výběr vín od prověřených vinařů ze Znojemské vinařské podoblasti, široké cenové rozpětí, termínované dodání a individuální přístup.
V případě dalších individuálních přání vám rádi pomůžeme na e-mailu: objednavky@vinotrh.cz nebo na telefonním čísle: 727 876 093.