Franceska Rosé 2025 2025 | známkové | suché
Roséčko s bonusem! 25% sleva na nákup šperků REPUBO




Pod známku Franceska vykouzlil v ročníku 2025 vinař Jiří Hort třešňové cuvée odrůd André a Zweigeltrebe.
Svá rosé nového ročníku představuje Jiří Hort vždy na první jarní den. Progresivní vinař stál u zrodu popularity rosé v České republice a je za ním vidět spoustu úspěšných projektů, jako je například výstava růžových vín Jarovín Rosé. V produkci kvalitních růžových vín patří v České republice jednoznačně mezi špičku.
Sleva na šperky jako bonus k nákupu! A pozor, ke svým letošním rosé přidává Jiří Hort ještě dárek! Na každé lahvi rosé ročníku 2025 najdete jedinečný kód, díky kterému získáte 25% slevu na nákup stříbrných šperků české značky REPUBO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004303 |
| Druh vína: | růžové víno |
| Odrůda: | Frankovka |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | známkové |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 4,3 g/l |
| Kyseliny: | 6,2 g/l |
| Šarže: | 6/25 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Podávat vychlazené na: | 8-10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.40 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.20 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 297.26 kJ/100ml, 71.00 kcal/100ml |
https://www.youtube.com/shorts/2sC_d3jYeEY


Malé, ale o to známější, vinařství VINO HORT bylo založeno roku 1999. Zakladatelem, hlavním skelpmistrem a vůdčí osobností je zde Jiří Hort. Ten stál jako nositel mnoha pionýrských myšlenek na Znojemsku u zrodu prvního apelačního systému VOC Znojmo a je taktéž zakladatelem soutěže růžových vín Jarovín Rosé.
