Frizzante - LAHOFER 2025 2025 | jemně perlivé | polosuché
LAHOFER představuje vína s novou etiketou!

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Polosuché jemně perlivé víno odrůdy Muškát žlutý ročníku 2025 z vinařství LAHOFER.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595693601822 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Muškát žlutý |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | moravské zemské |
| Alkohol: | 9.5 % |
| Zbytkový cukr: | 13.4 g/l |
| Kyseliny: | 6.6 g/l |
| Šarže: | 10625LA |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Podávat vychlazené na: | 5 - 7 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.34 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 2.14 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 256.80 kJ/100ml, 61.33 kcal/100ml |


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
