
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosuché růžové perlivé víno odrůdy Zweigeltrebe, 2025 z Vinařství Mühlberger
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594206590639 |
| Druh vína: | růžové víno |
| Odrůda: | Zweigeltrebe |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | perlivé |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 12 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Šarže: | 2502 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.20 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 2.00 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 310.86 kJ/100ml, 74.25 kcal/100ml |
