Frizzante Rosé - LAHOFER 2025 2025 | jemně perlivé | polosladké
LAHOFER představuje vína s novou etiketou!

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Polosladké jemně perlivé růžové víno odrůdy Zweigeltrebe ročníku 2025 z vinařství LAHOFER.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595233011357 |
| Druh vína: | růžové víno |
| Odrůda: | Cuvée |
| Typ cukernatosti: | polosladké |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | perlivé |
| Alkohol: | 9.5 % |
| Zbytkový cukr: | 42.1 g/l |
| Kyseliny: | 6.8 g/l |
| Šarže: | 10725LA |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Podávat vychlazené na: | 5 - 7 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 4.21 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 5.01 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 305.85 kJ/100ml, 73.05 kcal/100ml |


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
