
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
suché bílé perlivé víno s nižším obsahem alkoholu z vinařství VINICE HNANICE, ročník 2025
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004426 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Alkohol: | 9,5 % |
| Zbytkový cukr: | 4 g/l |
| Kyseliny: | 6,1 g/l |
| Šarže: | 20/25 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.40 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.20 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 228.59 kJ/100ml, 54.60 kcal/100ml |


Vinařství Vinice Hnanice bylo založeno v roce 2001.
O dva roky později bylo vysazeno prvních 103 hektarů vinic v Hnanicích a tím byla obnovena historie vinařství v obci.
Vinařství hospodaří v Hnanicích na 150 hektarech vlastních mladých vinic v tratích Knížecí vrch, Fládnická, U Chlupa a U Kapličky s odrůdovou skladbou Sauvignon, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Tramín červený, Pálava, Rulandské modré a Zweigeltrebe.
