
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosladké bílé víno odrůdy Irsai Oliver, ročník 2025, z vinařství Znovín. Ve vůni najdeme tóny citrusů, šeříku a černého bezu, v chuti pak kiwi nebo žlutý meloun.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595011446937 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Irsai Oliver |
| Typ cukernatosti: | polosladké |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | jakostní |
| Alkohol: | 11,5 % |
| Zbytkový cukr: | 17,9 g/l |
| Kyseliny: | 6,33 g/l |
| Šarže: | 5310 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.70 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 2.50 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 296.47 kJ/100ml, 70.81 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
