Frankovka DUEL

Frankovka DUEL

Kód kolekce: VIN.0176 S promyšlenou novinkou přišli vinaři ze Znovínu Znojmo. Frankovku ročníku 2015 nechali osm měsíců zrát z části v dubových a z části v akátových sudech s cílem přiblížit nám vliv zrání v rozdílných typech sudu na konečný charakter vína. Obě Frankovky představují v nové edici DUEL, kterou zdobí stylová etiketa se stejnojmenným dílem malíře Jiřího Slívy. V naší kolekci najdete tři lahve Frankovky, která zrála v akátovém sudu (extraktivní ovocité víno) a tři lahve Frankovky ze sudu dubového (komplexní víno s tóny kávy a čokolády). Obě vína mají přívlastek výběr z hroznů, jsou vhodná k archivaci a mají vysoký potenciál zrání. Potměšilou souhrou náhod přicházejí duelové Frankovky na trh v květnu 2017, kdy Morava počítá škody způsobené posledními mrazíky. Pokud cítíte potřebu posílit svůj achív v obavě o letošní úrodu, začněte rovnu Frankovkami z DUELU!
1 418 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2015 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Seznamte se s atraktivní Frankovkou ve vysokém přívlastku, jež byla vyrobena tradičním způsobem nazráváním ve velkém akátovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů. Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění oceníte příjemnou a bohatou vůni po vyzrálých višních. Chuťový projev je i přes velmi nízký zbytkový cukr harmonický, sametově hladký a čistý. Višeň doplněnou o kvalitní čokoládu zaznamenáte i v dochuti. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Na etiketě je použito dílo malíře Jiřího Slívy s názvem „Duel“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.

detail vína
2015 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Seznamte se s atraktivní Frankovkou ve vysokém přívlastku, jež byla vyrobena tradičním způsobem nazráváním ve velkém dubovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů. Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění oceníte příjemnou a bohatou vůni po švestkovém kompotu nebo povidlech. V ústech je víno tělnaté, harmonické, čisté, s líbivou tříslovinou a s příchutí po kvalitní hořké čokoládě v dochuti. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Na etiketě je použito dílo malíře Jiřího Slívy s názvem „Duel“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.