IWC San Francisco 2017

Kód kolekce: VIN.0186 Vinařům z Vinice-Hnanice se podařilo obhájit loňský úspěch a jejich sladká Pálava také na letošním ročníku mezinárodní soutěže vín IWC San Francisco získala zlatou medaili. Mimořádně skvěle si vedly také obě Frankovky z DUELU Frankovek DUB vs. AKÁT ze Znovínu Znojmo. Frankovka AKÁT je se zlatou medailí a nejvyšším počtem bodů vůbec nejúspěšnějším vínem ze Znojemska. Frankovka DUB se může pyšnit medailí stříbrnou (není součástí této kolekce, ale v naší nabídce ji samozřejmě snadno najdete). V kolekci dále najdete náš výběr znojemských vín oceněných na IWC San Francisco 52017 stříbrnými medailemi: Pálavu 2016 z Vinařství LAHOFER, Pálavu 2016 z Vinařství Líbal, Hibernal 2016 z Vinice-Hnanice a zajímavý Ryzlink rýnský 2015, edice Terroir Levure ze Znovínu Znojmo, který byl mimo jiné oceněn také zlatou medailí na jiné slavné mezinárodní soutěži vín, a to MICHELANGELO 2016 v Jižní Africe.
1 234 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2016 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství LAHOFER

Elegantní víno odrůdy Pálava má velmi příjemnou, žluto-zelenou barvu. Ve vůni vyniká kořenitost po tramínu a jemný muškátový oříšek po mülleru s tón liči a fialek. Tato Pálava je v chuti plná, výrazně extraktivní, harmonická, s příjemnou kyselinkou, která vyvažuje přírodní, vyšší obsah cukru. V dochuti jsou výrazné medově citrusové až grepové tóny, kompotované meruňky s meduňkovým nádechem. Pálava se bude dobře doplňovat s výrazně kořenitým jídlem, lehkými sorbety i citronovou zmrzlinou. Při podávání dodržte teplotu kolem 8 stupňů Celsia.

detail vína
2016 | 0,75l | výběr z hroznů | Vinařství Vinice Hnanice

Polosladké bílé víno populární rezistentní odrůdy Hibernal z vinařství Vinice-Hnanice. Víno má žlutozelenou barvu a zaujme vás vůní bezu a černého rybízu, který přechází i do chuti, kde je doplněn tóny bělomasé broskve. Doporučujeme ke grilovanému candátu s kapary a cherry tomaty na blanšírovaném špenátu s artyčoky.

detail vína
2015 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Seznamte se s atraktivní Frankovkou ve vysokém přívlastku, jež byla vyrobena tradičním způsobem nazráváním ve velkém akátovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů. Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění oceníte příjemnou a bohatou vůni po vyzrálých višních. Chuťový projev je i přes velmi nízký zbytkový cukr harmonický, sametově hladký a čistý. Višeň doplněnou o kvalitní čokoládu zaznamenáte i v dochuti. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Na etiketě je použito dílo malíře Jiřího Slívy s názvem „Duel“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.

detail vína
2015 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Ušlechtilý Ryzlink rýnský ve výběru z hroznů s líbivým zbytkovým cukrem jistě nenechá klidným žádného milovníka této odrůdy. Bohatý aromatický projev je protkán vůní po vanilce, marcipánu, vyzrálých hroznech nebo meruňkovém kompotu. V ústech oceníte podmanivou nasládlost vyváženou příjemnou kyselinou a dokonalou čistotu chuťového projevu. Přivítáte atraktivní příchuť po vyzrálém zahradním ovoci a dlouhou dochuť. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo drůbeži. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Víno bylo mimo jiné oceněno stříbrnou medailí na mezinárodních soutěži vín IWC San Francisco 2017 nebo zlatou medailí na MICHELANGELO International Wine & Spirits Awards 2016.

detail vína
2016 | 0,75l | výběr z hroznů | Vinařství Vinice Hnanice

Nádherná Pálava oceněná zlatou medailí na mezinárodní soutěži vín IWC San Francisco 2017. Víno má zelenožlutou barvu a kouzelnou aromatiku rozkvetlých růží, doplněných o tóny muškátu a lesního medu, které naleznete i v chuti spolu s kořením, přezrálými mandarinkami a svěží kyselinkou v závěru. Doporučujeme k mandarinkovému koláči.

detail vína
2016 | 0,75l | výběr z hroznů | Vinařství Líbal

Polosladké bílé víno odrůdy Pálava ve výběru z hroznů, ročník 2016, vinařství Líbal z Horních Dunajovic. Víno zlatavě žluté barvy. Vůně výrazně medově květinová. V chuti kořenité, plné, extraktivní s výrazným zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat ke sladkým ovocným dezertům. Tato Pálava byla oceněna stříbrnou medailí na mezinárodní soutěži vín IWC San Francisco 2017.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.