DomůKolekce vín IWC San Francisco 2017

IWC San Francisco 2017

Kód kolekce: VIN.0186

Vinařům z Vinice-Hnanice se podařilo obhájit loňský úspěch a jejich sladká Pálava také na letošním ročníku mezinárodní soutěže vín IWC San Francisco získala zlatou medaili. Mimořádně skvěle si vedly také obě Frankovky z DUELU Frankovek DUB vs. AKÁT ze Znovínu Znojmo. Frankovka AKÁT je se zlatou medailí a nejvyšším počtem bodů vůbec nejúspěšnějším vínem ze Znojemska. Frankovka DUB se může pyšnit medailí stříbrnou (není součástí této kolekce, ale v naší nabídce ji samozřejmě snadno najdete). V kolekci dále najdete náš výběr znojemských vín oceněných na IWC San Francisco 52017 stříbrnými medailemi: Pálavu 2016 z Vinařství LAHOFER, Pálavu 2016 z Vinařství Líbal, Hibernal 2016 z Vinice-Hnanice a zajímavý Ryzlink rýnský 2015, edice Terroir Levure ze Znovínu Znojmo, který byl mimo jiné oceněn také zlatou medailí na jiné slavné mezinárodní soutěži vín, a to MICHELANGELO 2016 v Jižní Africe.

1 234 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2016 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství LAHOFER

Elegantní víno odrůdy Pálava má velmi příjemnou, žluto-zelenou barvu. Ve vůni vyniká kořenitost po tramínu a jemný muškátový oříšek po mülleru s tón liči a fialek. Tato Pálava je v chuti plná, výrazně extraktivní, harmonická, s příjemnou kyselinkou, která vyvažuje přírodní, vyšší obsah cukru. V dochuti jsou výrazné medově citrusové až grepové tóny, kompotované meruňky s meduňkovým nádechem. Pálava se bude dobře doplňovat s výrazně kořenitým jídlem, lehkými sorbety i citronovou zmrzlinou. Při podávání dodržte teplotu kolem 8 stupňů Celsia.

detail vína
2016 | 0,75l | výběr z hroznů | Vinařství Vinice Hnanice

Polosladké bílé víno populární rezistentní odrůdy Hibernal z vinařství Vinice-Hnanice. Víno má žlutozelenou barvu a zaujme vás vůní bezu a černého rybízu, který přechází i do chuti, kde je doplněn tóny bělomasé broskve. Doporučujeme ke grilovanému candátu s kapary a cherry tomaty na blanšírovaném špenátu s artyčoky.

detail vína
2015 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Seznamte se s atraktivní Frankovkou ve vysokém přívlastku, jež byla vyrobena tradičním způsobem nazráváním ve velkém akátovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů. Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění oceníte příjemnou a bohatou vůni po vyzrálých višních. Chuťový projev je i přes velmi nízký zbytkový cukr harmonický, sametově hladký a čistý. Višeň doplněnou o kvalitní čokoládu zaznamenáte i v dochuti. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Na etiketě je použito dílo malíře Jiřího Slívy s názvem „Duel“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.

detail vína
2015 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Ušlechtilý Ryzlink rýnský ve výběru z hroznů s líbivým zbytkovým cukrem jistě nenechá klidným žádného milovníka této odrůdy. Bohatý aromatický projev je protkán vůní po vanilce, marcipánu, vyzrálých hroznech nebo meruňkovém kompotu. V ústech oceníte podmanivou nasládlost vyváženou příjemnou kyselinou a dokonalou čistotu chuťového projevu. Přivítáte atraktivní příchuť po vyzrálém zahradním ovoci a dlouhou dochuť. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo drůbeži. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Víno bylo mimo jiné oceněno stříbrnou medailí na mezinárodních soutěži vín IWC San Francisco 2017 nebo zlatou medailí na MICHELANGELO International Wine & Spirits Awards 2016.

detail vína
2016 | 0,75l | výběr z hroznů | Vinařství Vinice Hnanice

Nádherná Pálava oceněná zlatou medailí na mezinárodní soutěži vín IWC San Francisco 2017. Víno má zelenožlutou barvu a kouzelnou aromatiku rozkvetlých růží, doplněných o tóny muškátu a lesního medu, které naleznete i v chuti spolu s kořením, přezrálými mandarinkami a svěží kyselinkou v závěru. Doporučujeme k mandarinkovému koláči.

detail vína
2016 | 0,75l | výběr z hroznů | Vinařství Líbal

Polosladké bílé víno odrůdy Pálava ve výběru z hroznů, ročník 2016, vinařství Líbal z Horních Dunajovic. Víno zlatavě žluté barvy. Vůně výrazně medově květinová. V chuti kořenité, plné, extraktivní s výrazným zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat ke sladkým ovocným dezertům. Tato Pálava byla oceněna stříbrnou medailí na mezinárodní soutěži vín IWC San Francisco 2017.

detail vína


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.