Jakostní

Kód kolekce: VIN.0209 Kolekce jakostních vín ročníku 2017. Pro mnohé znalce vín jsou jakostní vína kontroverzním tématem. A jak jste na tom vy - vyhledáváte je pro cenu nebo se jim vyhýbáte kvůli kvalitě? My tvrdíme, že není těžké koupit dobré drahé víno nebo přívlastkovou lahev za 300 Kč, ale koupit dobré víno za 100 Kč je svým způsobem umění. Nechť je tedy tato kolekce vaším vodítkem v džungli levných vín. Zařadili jsme do ní tři nové jakostky ročníku 2017 z Modrých sklepů Nový Šaldorf, tedy z vinařství, kde jsou jakostní vína základem sortimentu, a tři nové jakostky ročníku 2017 ze Znovínu Znojmo, který je dokonce dobře známý tím, že jako bonus pro své zákazníky dává některá přívlastková vína do ročníkových řad. Jakostní kolekce je samozřejmě určena i druhé straně spotřebitelského spektra, silné skupině spotřebitelů, kteří levná vína vyhledávají. Stojí totiž pouhých 589 Kč. Vyzkoušejte ji a pak dobře zvažte, jakou kvalitu dostanete v moravských jakostních vínech za cenu sudovky z nejbližší stáčírny!
589 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2017 | 0,75l | jakostní | ZNOVÍN ZNOJMO

Poznejte ročníkové víno odrůdy Sauvignon z viničních tratí Na vinici, U tří dubů a Dívčí vrch. Jedná se o šarži, která představuje tuto vyhlášenou odrůdu tak, jak ze sklizně 2017 narostla a jak ji naši sklepmistři svým umem pro Vás vyrobili. Po přivonění Vás potěší kořenitou vůní po černém rybízu i atraktivním "green" projevem po kopřivách. Již při prvním doušku Vás zcela odzbrojí svou svěžestí, čistotou a bohatostí chuti. Oceníte i líbivou příchuť po vyzrálém angreštu a zelených rynglích. Tento Sauvignon můžete podávat například k drůbežímu masu nebo rybám. Má dobré předpoklady k archivaci.

detail vína
2017 | 0,75l | jakostní | ZNOVÍN ZNOJMO

Ochutnejte ročníkové víno odrůdy Veltlínské zelené z viničních tratí Na vinici, Vinohrady - Skalka a Středohoří. Jedná se o šarži, která představuje tuto pro Moravu typickou odrůdu tak, jak ze sklizně 2017 narostla a jak ji naši sklepmistři svým umem pro Vás vyrobili. Toto Veltlínské zelené po přivonění potěší příjemnou vůní po letních jablkách, vanilce nebo pražených mandlích. V ústech zaujme čistotou, svěžestí a atraktivní příchutí po zahradním ovoci. Oceníte i jemnou kořenitost a minerálnost v dochuti. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo kvalitním sýrům. Víno má dobré předpoklady k archivaci.

detail vína
2017 | 0,75l | jakostní | Modrý sklep

Ročník 2017 považují v Modrých sklepech za víc než dobrý. Přestože se dlouhotrvající sucho podepsalo na malém množství hroznů, ty naopak poskytly koncentrovanou hroznovou šťávu a tím i zajímavou surovinu pro výrobu vín. Jakostní vína jsou v Modrých sklepech dlouhodobě základem kvalitního sortimentu. Toto suché Veltlínské zelené zcela naplní požadavky kvalitního jakostního vína.

detail vína
2017 | 0,75l | jakostní | Modrý sklep

Ročník 2017 považují v Modrých sklepech za víc než dobrý. Přestože se dlouhotrvající sucho podepsalo na malém množství hroznů, ty naopak poskytly koncentrovanou hroznovou šťávu a tím i zajímavou surovinu pro výrobu vín. Jakostní vína jsou v Modrých sklepech dlouhodobě základem kvalitního sortimentu. Toto polosuché Rulandské šedé je lehké a má svěží aromatiku a zcela naplní požadavky kvalitního jakostního vína.

detail vína
2017 | 0,75l | jakostní | Modrý sklep

Ročník 2017 považují v Modrých sklepech za víc než dobrý. Přestože se dlouhotrvající sucho podepsalo na malém množství hroznů, ty naopak poskytly koncentrovanou hroznovou šťávu a tím i zajímavou surovinu pro výrobu vín. Jakostní vína jsou v Modrých sklepech dlouhodobě základem kvalitního sortimentu. Tento polosladký Tramín má dostatek svěží a šťavnaté kyseliny, takže víno nepůsobí těžkým dojmem. Jde o lehký a svěží, odrůdově aromatický Tramín, který skvěle splní vaše požadavky na příjemné jakostní víno.

detail vína
2017 | 0,75l | jakostní | ZNOVÍN ZNOJMO

Poznejte ročníkové víno odrůdy Muškát moravský z viničních tratí U Chlupa a Weinperky. Jedná se o šarži, která představuje tuto atraktivní moravskou odrůdu tak, jak ze sklizně 2017 narostla a jak ji naši sklepmistři svým umem pro Vás vyrobili. Po přivonění objevíte nádhernou až strhující vůni po citrusových plodech a černém rybízu. V ústech je krásné, svěží, harmonické a čisté v chuti. Oceníte jeho příjemnou ovocnost a délku dochuti. Toto příjemně aromatické víno můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo ovocným dezertům. Lze jej i krátkodobě archivovat.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.