Pozdravy z NP Podyjí 2018

Kód kolekce: VIN.0262 Kolekce nových vín ročníku 2018 z řady Pozdravy z Národního parku Podyjí vinařství Trávníček a Kořínek. Nejen v Hnanicích přezdívají tuto řadu vín jednoduše Zvířátka, a to pro kresby zvířat z oblasti národního parku na etiketách, které byly za svůj originální design několikrát oceněny odborníky. Řadu Zvířátek letos rozšířil suchý Sauvignon Blanc s motivem Lipana a taktéž suchý Ryzlink rýnský s motivem Raka říčního, jako symbolem místní čisté přírody. Celkem bude letos v nabídce 9 vzorků řady Pozdravy z Národního parku Podyjí, z nichž prvních šest můžete ochutnat v této kolekci. Dalšími vzorky ve volném prodeji jsou Frankovka rosé, Pinot Noir rosé a Müller Thurgau. Na doškolování vín řady Pozdravy z Národního parku Podyjí se již podílel Ing. Jakub Smrčka, nový enolog progresivního hnanického vinařství. Profil řady zůstává stejný. Vína jsou svěží, s nižším obsahem alkoholu a pestrou paletou chutí a primárních vůní reflektujících charakter odrůdy.
916 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2018 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství THAYA

Víno z řady Pozdravy z Národního parku Podyjí. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní této řady vín jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou kdykoliv nejen ve sklence, ale také propracovanou etiketou s místními živočichy. Typická kořenitá vůně s linií zralého exotického ovoce, zejména litchi, Kumquatů a růžového oleje. Chuť je příjemně kořenitá s tóny mangostanu, litchi, mochyně a citrusů. Závěr chuti je svěží s tóny citrusové šťávy a příjemné kořenitosti.

detail vína
2018 | 0,75l | kabinetní | Vinařství THAYA

Víno z oblíbené řady Pozdravy z Národního parku vinařství Trávníček a Kořínek. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní řady vín této řady jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou také originální etiketou s místními živočichy. Světlá zlatavá barva s růžovými odlesky. Jiskrná zlatavá barva s velmi dobrou viskozitou. Vůně vína je výrazná s jasnou linií zralého ovoce a mandlí s lehkým dotekem pepře. Chuť je plná s tóny zelených mandlí, pečených zauzených paprik a sušených bylinek. Dochuť vína působí velmi harmonicky s jemnou kyselinou v závěru.

detail vína
2018 | 0,75l | kabinetní | Vinařství THAYA

Víno z oblíbené řady Pozdravy z Národního parku vinařství Trávníček a Kořínek. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní řady vín této řady jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou také originální etiketou s místními živočichy. Příjemná čistá vůně s dotekem mandarinky, čerstvého hroznu a bílých broskví a lučních květin. Svěží chuť čerstvě vymačkaných hroznů je doplněna o stopy aromatických tónů exotického ovoce. V dochuti je svěží kyselina evokující čerstvou limetku.

detail vína
2018 | 0,75l | kabinetní | Vinařství THAYA

Víno z řady Pozdravy z Národního parku Podyjí. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní této řady vín jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou kdykoliv nejen ve sklence, ale také propracovanou etiketou s místními živočichy. Čistá, světlá , zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aroma vína je svěží s tóny sušených bylinek, sušené citrusové kůry a masitého zahradního ovovce. Chuť je přímá s dotekem citrusů, zelených jablek s lehkým minerálním podtónem. Závěrem vína se prolíná příjemná kyselina s dotekem vlašského ořechu. Doporučujeme: Jednoduchá úprava sladkovodních ryb.

detail vína
2018 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství THAYA

Víno z řady Pozdravy z Národního parku Podyjí. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní této řady vín jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou kdykoliv nejen ve sklence, ale také propracovanou etiketou s místními živočichy. Rýňák je novinkou řady Pozdravy z Národního parku Podyjí a jeho etiketu zdobí obrázek Raka říčního, symbolu čisté přírody. Také tento suchý rýňák je odrůdově čistý, se stopami meruněk v chuti a minerálním závěrem.

detail vína
2018 | 0,75l | pozdní sběr | Vinařství THAYA

Víno z řady Pozdravy z Národního parku Podyjí. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní této řady vín jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou kdykoliv nejen ve sklence, ale také propracovanou etiketou s místními živočichy. Sauvignn Blanc je novinkou v řadě tzv. "zvířátek" tedy Pozdravů z NP Podyjí ročníku 2018. Jeho etiketu zdobí obrázek ryby. Právě s rybími pokrmy si můžete tento nekomplikovaný lehký Sauvginon ovocitého typu krásně vychutnat.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.