Rosé HORT

Kód kolekce: VIN.0165 Každoročně na první jarní den uvádí do prodeje svá rosé nového ročníku dobšický vinař Jiří Hort, jeden z nejvýznamnějších producentů růžových vín v České republice. Jak sám říká: „Stáli jsme u zrodu Rosé v České republice. Je za námi vidět spoustu projektů, jako je například mezinárodní výstava růžových vín Jarovín Rosé nebo svátek růžových vín 1. května.“ V této kolekci najdete tři nová Rosé HORT ročníku 2016, a to vždy po dvou lahvích: Pinot Noir rosé, Merlot rosé a růžové cuvée Francesca (Frankovka + Zweigeltrebe), které je u nás v prodeji úplně poprvé. S jeho koupí určitě neváhejte, bývá opravdu rychle vyprodáno!
1 514 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2016 | 0,75l | známkové | VINO HORT

Francesca je populární růžové cuvée z vinařství Jiřího Horta, vyrobené z odrůd Frankovka a Zweigeltrebe. Velmi stylové růžové víno. Jeho vůně se pozvolna uvolňuje v tóninách čerstvých třešních, které nepozorovaně přechází do chuti. Víno je lehké, s příjemnou kyselinou. Chcete-li zažít povznášející letní odpoledne, držíte v rukou to pravé. Archivaci nejméně do roku 2019.

detail vína
2016 | 0,75l | pozdní sběr | VINO HORT

Růžové víno odrůdy Merlot nového ročníku 2016 z vinařství jednoho z nejvýraznějších producentů rosé v České republice - Jiřího Horta. Barva vína je sytě růžová. Voní příjemně nasládle po čerstvých malinách. Již od prvního doušku poznáte plné, odrůdově výrazné víno se zvláštní kompotovou chutí a nevšední dochutí přezrálých malin. Rosé tak působí pevným, lahodným a svěžím dojmem. Archivaci nejméně do roku 2019.

detail vína
2016 | 0,75l | pozdní sběr | VINO HORT

Oblíbené rosé odrůdy Pinot Noir z vinařství Jiřího Horta, tradičně lahvované v čiré lahvi se skleněným uzávěrem Vino-lok. Růžová barva vína hraje rovněž odstíny meruňkové. Ve vůni najdete čerstvé třešně a lesní jahody, které také kouzelně přecházejí do chuti. Víno je harmonické s vyrovnanou dochutí jahod a medu. Disponuje výraznou kyselinou v kombinaci s cukrem. Svojí povahou je předurčeno pro delší pití. Archivaci nejméně do roku 2020.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.