Špalkovy vánoční sladkosti

Kód kolekce: SPA.0080 Dárkovou kolekci likérových vín ŠALER a domácích marmelád z Vinařství ŠPLALEK jsme pojmenovali Špalkovy vánoční sladkosti. Jakkoliv se tento název může zdát u vinařství tolik ctící suchá vína bizarní, v kolekci najdete opravdu samé sladké dobroty. Obsahuje totiž nové šarže oblíbených likérových vín ŠALER, a to ŠALER bílý 2017 z odrůdy Muškát moravský a ŠALER červený 2015, cuvée odrůd Svatovavřinecké a Zweigeltrebe. Premiérově se ŠALER objevuje pod novou etiketou ladící s ostatními lahvemi rodinného vinařství, a nutno dodat že mu tato proměna sluší. Dárkové balení ŠALERů v krabici z přírodní vlnité lepenky s průhledným víkem doplňují dvě originální marmelády špalkovic značky bio-produktů der Ilgner. Letos v létě je vyrobila nová posila v týmu tohoto vinařství, slečna Lenka skoro-Ilgnerová. Obě marmelády mají základ ze znojemských meruňek. Jedna je potom doplněna pikantní rebarborou přímo z Nového Šaldrofa a druhá aromatickou levandulí.
705 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2017 | 0,5l | likérové | Vinařství Špalek

Sladké likérové víno odrůdy Muškát Moravský vyrábí pod tradiční značkou Šaler bílý ve vinařstv Špalek. Nová šarže přišla do prodeje na podzim 2018 pod novou etiketou.

detail vína
2015 | 0,5l | likérové | Vinařství Špalek

Sladké červené likérové víno značky Šaler červený z Vinařství ŠPALEK ročníku 2015 je cuvée odrůd Svatovavřinecké a Zweigeltrebe. Novou šarži oblíbeného likérového víno uvedli Špalkovi na trh na podzim 2018 pod novou etiketou.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.