Svatomartinské 2018

Kód kolekce: VIN.0239 Kolekce vín pod oficiální známkou Svatomartinské. V prodeji od 11. listopadu. Magické datum 11. 11., svátek Svatého Martina, den kdy si poprvé můžeme přiťuknout skleničkou mladého vína z podzimní sklizně, je konečně tady! V tento den se také mohou začít prodávat pečlivě vybraná vína pod známkou Svatomartinské, kterým je věnována naše nejnovější kolekce. Najdete v ní Svatomartinská vína tradičních moravských odrůd ze Znovínu Znojmo, z Jana Plačka a z vinařství Trpělka a Oulehla. Snad jen dvě poznámky: letos jsou poměrně překvapivě všechna vína v naší Svatomartinské kolekci suchá a jako vždy tato kolekce patří k cenově nevýhodnějším setům za celý rok!
579 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2018 | 0,75l | moravské zemské | Vinařství Jan Plaček

V prodeji od 11.11.2018! Svatomartinské víno odrůdy Veltlínské červené rané z vinařství Jana Plačka. Barva vína je čistá, jiskrná. Ve vůní vás osloví ovocné aroma, které přechází přes vůni medu až po čerstvě upečený chléb. Chuť vína je velice příjemná, svěží, nevtíravá. Tuto svatomartinskou "večerku" doporučujeme podávat k vypečené husičce se zelím bílým i červeným nebo dýňovým. Zajímavé snoubení naleznete v kombinaci kvalitního sýra a ovoce.

detail vína
2018 | 0,75l | moravské zemské | Vinařství Jan Plaček

V prodeji od 11.11.2018! Svatomartinské růžové víno odrůdy Svatovavřinecké ze sklepa Jana Plačka. Toto rosé vás na první pohled zaujme svou působivou čistou barvou. Ve vůni se objevují tóny drobného lesního ovoce, převážně lesních jahod, malin a ostružin, kterou jsou doplněny výraznou vůní vanilky. Chuť je totožná s vůní vína. Je velice lahodná, ovocná, příjemná. Doporučujeme podávat s mírně sladkými dezerty typu kynutého koláče s čerstvým ovocem, tradičními moravskými koláči či martinskými rohlíčky.

detail vína
2018 | 0,75l | moravské zemské | Vinařství OULEHLA

V prodeji od 11. 11. 2018! Svatomartinské víno odrůdy Modrý Portugal z vinařství Trpělka a Oulehla / Regina Coeli. íno granátové barvy upoutá svou mladostí s vůní červeného zahradního ovoce. Na patře je plné, se sametově hladkými tříslovinami. Harmonické a podbízivé víno je vhodným společníkem při denním stolování. Doporučujeme k Svatomartinské huse či kachní terince. Skvěle doprovází zvěřinové ragú na houbách a měkké sýry s bílou plísní typu camembert.

detail vína
2018 | 0,75l | moravské zemské | ZNOVÍN ZNOJMO

Ochutnejte první bílé víno ročníku 2017 ze Znovínu Znojmo, uvedené na trh pod označením "Svatomartinské", společnou známkou českých a moravských vinařů. Je historickou tradicí, že na svátek sv. Martina, 11. listopadu si vinaři poprvé mohli přiťuknout mezi sebou, se svým hospodářem i příchozími. Tento den se hodnotí úroda i to, jaký asi ten nový ročník je. Ročník 2017 se vyznačuje víny hebkými, aromatickými, svěžími, s tóny po vyzrálých hroznech. I vy jej máte možnost nyní ochutnat. Tato milerka je hravá, hladká, příjemně ovocná a atraktivní ve vůni i chuti. Je vyrobena pro radost, potěšení a touhu poznání všeho nového, mladého. Objednávky Svatomartinských vín vyřizujeme v souladu s pravidly ode dne 11. 11. Ochutnejte první bílé víno ročníku 2017 ze Znovínu Znojmo, uvedené na trh pod označením "Svatomartinské", společnou známkou českých a moravských vinařů. Je historickou tradicí, že na svátek sv. Martina, 11. listopadu si vinaři poprvé mohli přiťuknout mezi sebou, se svým hospodářem i příchozími. Tento den se hodnotí úroda i to, jaký asi ten nový ročník je. Ročník 2017 se vyznačuje víny hebkými, aromatickými, svěžími, s tóny po vyzrálých hroznech. I vy jej máte možnost nyní ochutnat. Tato milerka je hravá, hladká, příjemně ovocná a atraktivní ve vůni i chuti. Je vyrobena pro radost, potěšení a touhu poznání všeho nového, mladého. Objednávky Svatomartinských vín vyřizujeme v souladu s pravidly ode dne 11. 11.

detail vína
2018 | 0,75l | moravské zemské | ZNOVÍN ZNOJMO

Ochutnejte první červené víno ročníku 2017 ze Znovínu Znojmo, uvedené na trh pod označením "Svatomartinské", společnou známkou českých a moravských vinařů. Je historickou tradicí, že na svátek sv. Martina, 11. listopadu si vinaři poprvé mohli přiťuknout mezi sebou, se svým hospodářem i příchozími. Tento den se hodnotí úroda i to, jaký asi ten nový ročník je. Ročník 2017 se vyznačuje víny hebkými, aromatickými, svěžími, s tóny po vyzrálých hroznech. I vy jej máte možnost nyní ochutnat. Tato Svatovavřinecké je hravé, hladké, příjemně ovocné a atraktivní ve vůni i chuti. Je vyrobeno pro radost, potěšení a touhu poznání všeho nového, mladého. Objednávky Svatomartinských vín vyřizujeme v souladu s pravidly ode dne 11. 11.

detail vína
2018 | 0,75l | moravské zemské | ZNOVÍN ZNOJMO

Ochutnejte růžové víno ročníku 2017 ze Znovínu Znojmo, uvedené na trh pod označením "Svatomartinské", společnou známkou českých a moravských vinařů. Je historickou tradicí, že na svátek sv. Martina, 11. listopadu si vinaři poprvé mohli přiťuknout mezi sebou, se svým hospodářem i příchozími. Tento den se hodnotí úroda i to, jaký asi ten nový ročník je. Ročník 2017 se vyznačuje víny hebkými, aromatickými, svěžími, s tóny po vyzrálých hroznech. I vy jej máte možnost nyní ochutnat. Tato Zweigeltrebe Rosé je hravé, hladké, příjemně ovocné a atraktivní ve vůni i chuti. Je vyrobeno pro radost, potěšení a touhu poznání všeho nového, mladého. Objednávky Svatomartinských vín vyřizujeme v souladu s pravidly ode dne 11. 11.

detail vína
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.