DomůKolekce vín Z putování

Z putování

Kód kolekce: VIN.0090

Kdo má rád vína ze Znojemska, určitě zná Znovín Znojmo. A kdo zná Znovín Znojmo, určitě minimálně slyšel o legendárním znovínském Putování. Na podzim roku 2015 proběhlo již osmnácté Putování po archivních sklepech a Znovín na něm jako vždy představil několik zajímavých novinek. Pro všechny z vás, kteří se na tuto speciální akci Znovínu Znojmo nedostanou, jsme se rozhodli sestavit kolekci vín právě z těchto novinek. Najdete v ní tři polosladká vína - ušlechtilý Sauvignon šedý 2014, nádherný Kerner 2014 a šobeské Ruladnské bílé 2011. Dále jsou v kolekci dvě VOC vína - Veltlínské zelené 2014 a Ryzlink rýnský 2014 a jedno červené víno – Rulandské modré 2014 ve výběru z hroznů.

985 Kč
vyprodáno

Obsah balení

2014 | 0,75l | VOC | ZNOVÍN ZNOJMO

VOC ZNOJMO – víno originální certifikace. Výjimečně aromatická vybraná vína, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je prvním apelačním systémem v České republice! Ochutnejte Veltlínské zelené ze severní části znojemské vinařské podoblasti. Ve vůni najdete příjemné tóny po pražených mandlích nebo lesním medu. V ústech oceníte čistotu, harmonii a délku chuťového projevu. V dochuti přivítáte líbivou vanilku i typickou kořenitost. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo těstovinám. Víno má dobré předpoklady k archivaci.

detail vína
2014 | 0,75l | VOC | ZNOVÍN ZNOJMO

VOC ZNOJMO – víno originální certifikace. Výjimečně aromatická vybraná vína, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je prvním apelačním systémem v České republice! Užijte si polosuchého Ryzlinku rýnského z nádherných vinic jižní části znojemské vinařské podoblasti. Ušlechtilá, čistá a bohatá vůně po lipovém květu nebo vyzrálém angreštu navnadí k vychutnání si každého doušku. Oceníte přívětivou nasládlost jemného zbytkového cukru i ovocný projev připomínající rozinky. Víno můžete vychutnávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.

detail vína
2011 | 0,5l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Poznejte nádhernou šarži Rulandského bílého z ročníku 2011 z vinice Šobes. Toto ušlechtilé víno se Vám představí podmanivou vůní po meruňkovém kompotu nebo marcipánu. V ústech oceníte laskavou nasládlost zbytkového cukru vyváženou svěží kyselinou. Čistota, bohatost a ovocný projev chuti Vás bude svádět k dalšímu a dalšímu doušku. Toto víno můžete podávat například k vepřovému masu nebo ušlechtilým sýrům. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

detail vína
2014 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Nechte se okouzlit nádherným Kernerem, který vzešel z vlastních vinic viniční trati Weinperky. Po přivonění zaujme ušlechtilou vůní po vyzrálých broskvích, rozinkách či mandarince. V ústech zaujme harmonií svůdného zbytkového cukru a jarně svěžích kyselin. Velmi dlouhá a čistá chuť je podkreslena atraktivním projevem po tropickém ovoci. Tento Kerner si Vás jistě získá. Podávejte například ke kuřecímu masu nebo rybám. Má výborné předpoklady pro dlouhou archivaci. Víno se může pochlubit úspěchy na mnoha vinařských soutěžích.

detail vína
2014 | 0,75l | moravské zemské | ZNOVÍN ZNOJMO

Vychutnejte si ušlechtilý Sauvignon šedý, který vzešel z „výběrově“ vyzrálých hroznů viniční tratě Staré vinice v katastru obce Havraníky. Kvalita vypěstovaných hroznů se zrcadlí již ve vůni tohoto vína, kde objevíte tóny po medu, rozinkách či broskvích. V ústech oceníte harmonii, čistotu, bohatost i délku chuťového projevu. Zaznamenáte příchuť po vanilce, sušeném ovoci nebo tropických plodech. Toto svůdné víno můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.

detail vína
2014 | 0,75l | výběr z hroznů | ZNOVÍN ZNOJMO

Poznejte ušlechtilé Rulandské modré z ročníku 2014 z viniční tratě U tří dubů. Po přivonění zaujme atraktivním projevem po lesním ovoci, sušených švestkách nebo kvalitní hořké čokoládě. V ústech oceníte mohutnost a délku chuťového projevu, jakož i příjemnou tříslovinu. Svěže působící kyselina je vyvážena jemnou nasládlostí lehkého zbytkového cukru. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

detail vína


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.