
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosuché bílé víno odrůdy Müller Thurgau, pozdní sběr, 2025 z Vinařství Mühlberger
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594206590547 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Müller Thurgau |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 11,5 % |
| Zbytkový cukr: | 7,3 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Šarže: | 2501 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Šác |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.70 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.50 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 279.47 kJ/100ml, 66.75 kcal/100ml |
