DomůNabídka vín Bílé víno Chardonnay SUR LIE ZNO.0098
Chardonnay SUR LIE
Chardonnay SUR LIE Chardonnay SUR LIE
~/getmetafile/15aaaa8b-3ece-4fe9-a77c-f317f37b9cf1/photo.aspx, 1, 0

Chardonnay SUR LIE

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0098|   |  suché  |  výběr z hroznů | 2015 | 0,75 l | alk: 13,5 % | zbytkový cukr: 3,4 g/l | kyseliny: 6,6 g/l

SUR LIE = dlouhé ležení vína na kvasnicích = vína plná, bohatá. Seznamte se se zajímavým vínem odrůdy Chardonnay, vyrobeným dnes již historickou, dříve často používanou metodou, moderně nazvanou SUR LIE. Víno bylo doslova hýčkáno a opečováváno našim sklepmistrem v Jaroslavicích. Jako mladé bylo několik měsíců pravidelně promícháváno tak, aby jemné kaly kvasinek dodaly vínu mohutnost, ušlechtilost, osobnost a kouzlo. Ponořte se do tohoto výjimečného vína…. Můžete podávat například k rybám nebo sýrové míse. Víno má výborné předpoklady k archivaci. Víno bylo oceněno stříbrnou medailí na mezinárodní soutěži vín „SÉLECTIONS MONDIALES DES VIN CANADA 2016“ Quebec (Kanada).

Objem 0,75 l
Alkohol 13,5 %
Zbytkový cukr 3,4 g/l
Kyseliny 6,6 g/l
ID produktu ZNO.0098
Bezcukerný extrakt 25,9 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 7 – 9
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 131F1-16/23
Číslo šarže 5029
Vinařská oblast Nosislav
Viniční trať Kacířky

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

180 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.