DomůNabídka vín Bílé víno Chardonnay ZNO.0133
Chardonnay
Chardonnay Chardonnay Chardonnay
~/getmetafile/78f23123-1d58-4673-8314-5aca45c2d1c5/photo.aspx, 1, 1

Chardonnay

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0133|   |  suché  |  výběr z hroznů | 2016 | 0,75 l | alk: 13,5 % | zbytkový cukr: 0,7 g/l | kyseliny: 6,5 g/l

Poznejte jedinečné Chardonnay, které jistě osloví příznivce velmi suchých vín. Technologie výroby byla úzce spjata s přírodními procesy ve víně a směřována k tomu, abychom vytvořili plné, strukturní a odrůdové Chardonnay. Víno bylo mícháno 8 měsíců na jemných kvasničných kalech bez oxidu siřičitého. Díky tomu si můžete vychutnávat Chardonnay, které maximálně vystihuje potenciál odrůdy. Můžeme cítit tony kandovaného ovoce, oříšky a krémovitost. V chuti je strukturní, plné, s nádechem ovocitosti a jemnosti. Díky této technologii je víno připravené na dlouhověké zrání na lahvi. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo kvalitním sýrům. Víno bylo oceněno: stříbrnou medailí na „VINAGORA 2017“ (Maďarsko), zlatou medailí na „VINO LJUBLJANA 2017“ (Slovinsko) a bronzovou medailí na „KRÁL VÍN ČESKÉ REPUBLIKY 2017“.

Objem 0,75 l
Alkohol 13,5 %
Zbytkový cukr 0,7 g/l
Kyseliny 6,5 g/l
ID produktu ZNO.0133
Bezcukerný extrakt 23,9 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 7 – 9
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 6369
Vinařská oblast Nosislav
Viniční trať Kacířky

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.