Hibernal

Hibernal

Vinařství HANZEL
HAN.0163  |  polosladké  |  pozdní sběr | 2018
180 Kč
vyprodáno

Popis produktu

V barvě tohoto Hibernalu se zrcadlí vyzrálý žlutý meloun, buket připomíná sušené květy černého bezu. Díky mohutnému extraktu je toto víno opravdu "plnotučné", s převládajícími tóny medu a velice dlouhou citrusovou dochutí. Párovat jej můžete třeba s grilovanou rybou, drůbežím steakem se sýrovnou omáčku nebo salátem s parmskou šunkou.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
11,5 %
Zbytkový cukr
26,5 g/l
Kyseliny
7 g/l
ID produktu
HAN.0163
Bezcukerný extrakt
28,7 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace
2 - 4
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
19F1-19/26
Číslo šarže
9118
Vinařská oblast
Vrbovec
Viniční trať
Šác
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.