Kerner

Kerner

Vinařství HANZEL
HAN.0076  |  polosuché  |  pozdní sběr | 2014
185 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Harmonické víno s jiskrnou zelenkavou barvou se zlatavými odlesky. V jeho vůni najdete nasládlé ovocné tóny meruněk, kořenitost a příjmený minerální tón. Chuť, v níž je cukr dokonale sladěný s výraznou, ale šťavnatou kyselinkou, je příjemně vyvážená zbytkovým cukrem. V dochuti vyniká kořenitost, tóny do rynglí až červeného rybízu. Závěr je plný a extraktivní, se stopami jemného koření. Toto víno doporučujeme kombinovat s telecím na grilu, s rybami, uzeninou a sýry k roztírání.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
11,5 %
Zbytkový cukr
16,5 g/l
Kyseliny
7,5 g/l
ID produktu
HAN.0076
Bezcukerný extrakt
23,9 g/l
Cukernatost hroznů
21 °NM
Doba archivace
2-4 roky
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
11M1-15/16
Číslo šarže
3914HA
Vinařská oblast
Vlasatice
Viniční trať
Pohořelické vinohrady
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.