Mladý LAHOFER 2017

Mladý LAHOFER 2017

Vinařství LAHOFER
LAH.0188  |  polosuché  |  moravské zemské | 2017
120 Kč
vyprodáno

Popis produktu

První mladé víno ročníku 2017 z Vinařství LAHOFER! Mladý LAHOFER je polosuché cuvée odrůd Müller Thurgau a Muškát moravský. Svou mladistvou chutí připomíná starou tradici ochutnávat nová vína na Svatého Martina. Svěží ovocné tóny ve vůni nabízejí jemně kořenitý muškátový květ a příjemnou kyselinku s dochutí po broskvovém kompotu. Letošní "mladá" etiketa odkazuje na nejrůznější světové jazyky, které s sebou nesou specifické způsoby vidění, porozumění, třídění a navazování vztahů mezi věcmi. Proto se i vy pokuste (nejen v tomto víně) hledat jen ty krásné rozmanitosti, vůně a chutě.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
11,5 %
Zbytkový cukr
14,6 g/l
Kyseliny
6,6 g/l
ID produktu
LAH.0188
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
19,8 °NM
Doba archivace
do 1 roku
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
11.09.2017
Evidenční č.j.
Číslo šarže
417
Vinařská oblast
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.