DomůNabídka vín Bílé víno Müller Thurgau HAN.0077
Müller Thurgau
Müller Thurgau Müller Thurgau Müller Thurgau
~/getmetafile/dfae6822-3a93-4048-ae18-b12682bd3a17/photo.aspx, 1, 1

Müller Thurgau

Vinařství HANZEL | HAN.0077|   |  polosladké  |  kabinetní | 2014 | 0,75 l | alk: 11,5 % | zbytkový cukr: 13,6 g/l | kyseliny: 6,9 g/l

Svěží, příjmeně aromatické víno světlé, žluto-zelenkavé barvy, ve kterém naleznete vůni ovoce s jemně medovým až muškátovým podbarvením a s broskvovým nádechem. Chuti dominuje svěží kyselika s minerální ovocnou dochutí a příjmeným zbytkem cukru. Víno, které samo pobízí k dalšímu doušku, se hodí ke každodenním příležitostem. Řádně vychlazené bude chutnat k předkrmům i bílým polévkám, nenáročným úpravám těstovin, ryb i drůbežích mas a též k obědovým zeleninovým salátům. Víno této odrůdy je nejlpší pít mladé a svěží.

Objem 0,75 l
Alkohol 11,5 %
Zbytkový cukr 13,6 g/l
Kyseliny 6,9 g/l
ID produktu HAN.0077
Bezcukerný extrakt 25,3 g/l
Cukernatost hroznů 19,5 °NM
Doba archivace 2-3 roky
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 11M1-15/9
Číslo šarže 3414HA
Vinařská oblast Hostěradice na Moravě
Viniční trať Volné pole

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

155 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.