DomůNabídka vín Bílé víno Müller Thurgau KOR.0052
Müller Thurgau
Müller Thurgau Müller Thurgau
~/getmetafile/04d5aceb-b3e3-47a1-83f0-536aa787da3e/photo.aspx, 1, 0

Müller Thurgau

Vinařství THAYA | KOR.0052  |  polosuché  |  kabinetní | 2017 | 0,75 l | alk: 11,5 % | zbytkový cukr: 6,2 g/l | kyseliny: 6,9 g/l

Víno z oblíbené řady Pozdravy z Národního parku vinařství Trávníček a Kořínek. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní řady vín této řady jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou také originální etiketou s místními živočichy. Čistá světle žlutá barva se zelenkavými odlesky. Vůně vína je výrazně ovocná s tóny broskví, peckového zahradního ovoce a stopou bílých květů. Chuť je šťavnatá, vyvážená a svěží. Ovocný projev chuti je podpořen tóny zralých citrusů, manga a broskví. Dochuť vína je spojena díky lehkému zbytkovému cukru a kyseliny.

Objem 0,75 l
Alkohol 11,5 %
Zbytkový cukr 6,2 g/l
Kyseliny 6,9 g/l
ID produktu KOR.0052
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 35/1-18/12
Číslo šarže 13/17/MT
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať Staré vinice

Vinařství THAYA Vinařství THAYA vzniklo transformací vinařství  Travníček a Kořínek, které již mělo své místo na vinařské scéně světové i domácí. Jméno se změnilo, avšak filozofie a přístup zůstává.

Základem pro výjimečné víno je kvalitní vstupní surovina.  Proto v současné době hospodaří vinařství THAYA na zhruba 105 ha vlastních vinic ve vyhlášených vinařských obcích na Znojemsku. Vinaři THAYA vědí, že technologie výroby se neustále vyvíjí. Jak sami říkají, nechtějí „zamrznout“ a proto pracují s moderními technologiemi a své know-how neustále posunují kupředu. Současně ale respektují tradiční postupy. Signaturní je v tomto vinařství výroba vín v různých typech dřevěných sudů.

V současné době buduje vinařství své nové sídlo v obci Havraníky na Znojemsku
  Více zde

179 Kč
vyprodáno


x