DomůNabídka vín Bílé víno Müller Thurgau LAH.0024
Müller Thurgau
Müller Thurgau Müller Thurgau Müller Thurgau
~/getmetafile/eeb57c73-1e8c-4aa2-bbe3-ca013023484e/photo.aspx, 1, 1

Müller Thurgau

Vinařství LAHOFER | LAH.0024| Base  |  suché  |  kabinetní | 2013 | 0,75 l | alk: 11,5 % | zbytkový cukr: 4 g/l | kyseliny: 6,4 g/l

Ve svěžím, příjemně pitelném víně zelenkavé barvy ucítíte jemně muškátovou vůni s tóny zahradního ovoce. Svěží kyselinka má kořenitou dochuť po bílých broskvích a černém rybízu. Víno se hodí k jednoduchým pokrmům – světlým a zeleninovým polévkám, přírodně upraveným masům, ovčím sýrům, lehkým úpravám těstovin, ryb i drůbeže nebo k obědovým zeleninovým salátům. Víno, které samo pobízí k dalšímu doušku, je určeno ke každodenním jídlům i příležitostem, bude vám chutnat k předkrmům i bílým polévkám, nenáročným úpravám těstovin, ryb i drůbežích mas, hodí se též k obědovým zeleninovým salátům.

Objem 0,75 l
Alkohol 11,5 %
Zbytkový cukr 4 g/l
Kyseliny 6,4 g/l
ID produktu LAH.0024
Bezcukerný extrakt 19,5 g/l
Cukernatost hroznů 20,2 °NM
Doba archivace 3
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány 01.10.2013
Evidenční č.j. 66J1-14/11
Číslo šarže 813
Vinařská oblast Hostěradice na Moravě
Viniční trať Volné pole

Vinařství LAHOFER Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet. Více zde

  • Uživatel Roman Bauer
    Suché, s nízkým obsahem kyselin, ...takže suché, co se dá pít. Na chuti není příliš výrazné, ale později se objevuje jemná chuť Muellerky co mám rád.
99 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.