DomůNabídka vín Bílé víno Müller Thurgau - mladé víno 2018 KOR.0063
Müller Thurgau - mladé víno 2018
Müller Thurgau - mladé víno 2018 Müller Thurgau - mladé víno 2018
~/getmetafile/1a47fad6-7e1a-4ac7-b5f2-8d11c500c2d6/KOR.aspx, 1, 0

Müller Thurgau - mladé víno 2018

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0063  |  polosuché  |  moravské zemské | 2018 | 0,75 l | alk: 11 % | zbytkový cukr: 0 g/l | kyseliny: 0 g/l

To tu ještě nebylo! První mladá vína aktuálního ročníku 2018 v prodeji již od 1. 10., tedy více než pět týdnů před tradičním Svatým Martinem, kdy běžně první mladá vína koštujeme. Může za to samozřejmě letošní horké léto a o týdny urychlená sklizeň hroznů. Komu unikla možnost pít burčák uprostřed léta, ten si určitě nenechá ujít jedinečnou příležitost ochutnat první víno nového ročníku v tam bezprecedentním předstihu. Ojedinělým prvenstvím se může pyšnit Vinařství Trávníček a Kořínek, které dává do prodeje polosuchý Müller Thurgau 2018 a polosladký Dornfelder Rosé 2018.

Objem 0,75 l
Alkohol 11 %
Zbytkový cukr
Kyseliny
ID produktu KOR.0063
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 4/MT/M
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať Staré vinice

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

121 Kč
vyprodáno

První mladé víno Dornfelder Rosé 2018 z Vinařství Trávníček a Kořínek koupíte ZDE.


x